کد خبر: 100387

تاریخ انتشار: 2021/05/30 - 11:33

دبیر جبهه مردمی ساروی های انقلابی :

کوبندگان بر طبل اختلافات بین شهری منافقند

اختصاصی تیتر3:حسین فرهادی دبیر جبهه مردمی ساروی های انقلابی (جمسا) با بیان اینکه جبهه انقلاب انحصاری نیست ، عنوان داشت: کسانی که با کوبیدن بر ...

اختصاصی تیتر3:حسین فرهادی دبیر جبهه مردمی ساروی های انقلابی (جمسا) با بیان اینکه جبهه انقلاب انحصاری نیست ، عنوان داشت: کسانی که با کوبیدن بر طبل نفاق و تفرقه افکنی قومی ، قبیله ای و بین شهری و صف بندی کردن بین آحاد جامعه قصد کم رونق کردن حضور مردم را دارند،قطعا منافق هستند.

حسین فرهادی اذعان داشت: آیت الله رئیسی در هنگام ثبت نام رسما اعلام کرد که قصد راه اندازی ستاد رسمی انتخاباتی را ندارد و در همین راستا علی نیکزاد به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای مردمی در کشور انتخاب شد.

دبیر جبهه مردمی ساروی های انقلابی با بیان اینکه سید محمود نبویان به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در مازندران انتخاب شده است، گفت: ستادهای مردمی متعددی برای آیت الله رئیسی در استان مازندران از ماهها پیش مشغول فعالیت می باشند که ایشان بایستی همگرایی لازم را در این ستادها  بوجود بیاورند.

فرهادی در ادامه با اشاره به اینکه نبویان بایستی با تبیین درست  فلسفه و سیاستهای تشکیل ستادهای مردمی برای تمام کسانی که به صورت استانی و شهرستانی ستاد تشکیل داده اند ، تصریح کرد:عده ای معلوم الحال از هم اکنون به دنبال تفرقه افکنی بین شهری ،منفعت طلبی ،انحصاری کردن جبهه انقلاب و تقسیم پست ومنصب بین خودشان هستند که اینگونه رفتارها تزریق سمی مهلک به پیکره انقلاب می باشد.

دبیر جمسا اظهار داشت: انقلاب و جمهوری اسلامی منحصر به شخص ،قومیت و قشر خاصی نیست و هرکسی در مسیر تبلور و تکثیر آرمانهای انقلاب موظف است در جهت آرمانهای انقلاب ، حضرت امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی به درستی گام بردارد.

دبیر جبهه مردمی ساروی های انقلابی با بیان اینکه عده ای با ماهیت های مشخص از سفره مردم در این انقلاب به جایگاههای سیاسی و مادی فراوانی رسیده اند، گفت: زمانیکه مردم در سالیان اخیر با مشکلات عدیده اقتصادی و معضلات اجتماعی دست و پنجه نرم میکردند این افراد با داشتن مسئولیت در مهمترین مرکز توریستی غرب استان فارغ از هرگونه دغدغه ای  به خوشگذرانی مشغول و درد مردم را حس نمیکردند اکنون مجددا با گردن کشی قصد بازگشت به صحنه سیاسی استان را دارند.

فرهادی تصریح کرد: سید محمود نبویان به عنوان یک مازندرانی علی رغم اینکه در استان حضور فیزیکی ندارد قطعا به جایگاه شهرهای مازندران به خوبی اشراف دارد و این نکته را هم مجدد یادآور میشویم که ساری به عنوان مرکز استان بایستی پیشانی پیشرفت مازندران باشد همانطور که در استانهای دیگر مراکز استانها نقطه عطف توسعه استانهایشان می باشند.

وی در ادامه افزود:سایر شهرهای مازندران نیز باید به فراخور جمعیت ،موقعیتهای جغرافیایی و توانمندیهایشان در توسعه استان مشارکت داشته باشند تا با ساختن مازندرانی قدرتمند در تمامی عرصه های سیاسی ،اجتماعی ،فرهنگی واقتصادی، در جهت منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در مسیر گام دوم انقلاب موثر باشند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو