کد خبر: 99131

تاریخ انتشار: 2021/05/01 - 10:08

به مناسبت هفته معلم صادر شد؛

پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز معلم

تیتر3:مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت روز تکریم از مقام معلم پیام تبریک صادر کرد. متن پیام علیرضا سعدی پور به شرح ...

تیتر3:مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت روز تکریم از مقام معلم پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام علیرضا سعدی پور به شرح زیر است: 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

چراغ دل به نور جان برافروخت

اِنَّما بُعِثتُ مُعَلِّماً .    

«من معلم برانگیخته شدم». رسول اکرم(ص)

هفته بزرگداشت مقام معلم بر همه شما آموزگاران، معلمان، دبیران و همه مشعل‌داران تعلیم و تربیت و جهادگران حوزه فرهنگ که در حدیث شریف نبوی(ص) کارتان هم‌پایه با کار نبوّت توصیف شد، مبارک باد.

در شرایطی به ۱۲اردیبهشت ۱۴۰۰و هفته بزرگداشت مقام و جایگاه رفیع معلم رسیدیم که هنوز ویروس منحوس کرونا، دست از سر جامعه بشری برنداشته و امسال نیز همه برنامه‌ها باید برابر مقررات و پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا محدود و از راه دور باشد.

کرونا موجب شد برای دومین سال متوالی، این سعادت و توفیق از ما سلب شود که در جمع گرم و صمیمی شما حاضر شویم، سخنان ارزشمند و نظرات سازنده و راهگشای شما را بشنویم، دستان بی‌ادعای شما را بفشاریم و از همه شما به‌صورت حضوری قدردانی کنیم اما چه توان کرد که همه‌گیری کرونا و ضرورت حفظ سلامت شما فرماندهان اتاق فکر دستگاه تعلیم و تربیت، برای ما اولویت بوده و خواهد بود.

این ایام مبارک را با گرامیداشت یاد شهید بزرگ و معلم انقلاب، آیت الله مرتضی مطهری، شهیدان فرهنگی و همه معلمانی که بر اثر بیماری کووید ۱۹جان خود را از دست دادند گرامی می‌داریم و برای شادی روح همه این عزیزان صلوات می‌فرستیم.

دستاوردهای علمی دانش‌آموزان استان طی یک‌ساله اخیر در کنکور، المپیادهای علمی و مسابقات فرهنگی کشوری به‌خوبی گویای تلاش فداکارانه شما معلمان در آموزش مجازی است که رتبه آموزش و پرورش استان مازندران را در سطح کشور چند پله ارتقا دادید و مایه فخر و مباهات ما شدید.

اینجانب ضمن تبریک مجدد هفته معلم، از همه شما آموزگاران و معلمان قدردانی می‌کنم و برای شما و اعضای محترم خانواده‌تان سلامت و سعادت آرزو می‌کنم و دعا می‌کنم تا اول مهر، این ویروس از سطح جامعه انسانی محو شود و ما بتوانیم در کلاس درس و در فضای مدرسه، با شما سرداران فرهیخته و بی‌ادعا تجدید دیدار کنیم.

علیرضا سعدی پور

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو