کد خبر: 99264

تاریخ انتشار: 2021/05/03 - 11:32

پیام تسلیت دکتر عباس لطف آبادی فرزند شهید لطف آبادی به مناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام

تیتر3:دکتر عباس لطف آبادی به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) پیامی صادر کرد: بسم الله الرحمن الرحیم اساس حکومت امام علی علیه السلام بر پایه عدالت،مساوات و ...

تیتر3:دکتر عباس لطف آبادی به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) پیامی صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اساس حکومت امام علی علیه السلام بر پایه عدالت،مساوات و ارزشهای الهی و انسانی پی ریزی شده بود و روی همین جهت، هیچ حرکتی نتوانست امام علیه السلام، را از بازگو نمودن حقیقت بازدارد.

امشب ، شب گردش فرشتگان دور تا دور حجت الهی؛ شب بخشش وتقدیر و شبی است که خورشید فروزان معیشت امام علی علیه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود.

آنان که می خواستند نور خدا را خاموش و به تاریخ بسپارند، نمی دانستند که اراده الهی، بر بزرگی  حضرت علی علیه السلام استوار است و می بینیم که همچنان، عملکرد و رهنمودهای امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا و حق جویان همچنین یکتاپرستان جهان است. بدین وسیله ضمن عرض تسلیت به مناسبت  شهادت اول مظلوم عالم بشریت خورشید تابان امامت و ولایت، توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق در شب های قدر را برای مردم عزیز و شهید پرور شهرستان نکا  و همه رهروان آن حضرت  خصوصا همکاران اینجانب در فرمانداری،بخشداری مرکزی و هزار جریب تسلیت عرض می نمایم. امید آن که در پرتو پر فروغ رفتار و اعمال حضرت امیرالمومنین(ع) و با پیروی از منش و سیره آن بزرگوار در راستای خدمت رسانی مطلوب در حوزه‌های مختلف بتوانیم گام های تأثیر گذاری برداریم.

ارادتمند عباس لطف آبادی فرزند شهید عیسی لطف آبادی

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو