کد خبر: 99262

تاریخ انتشار: 2021/05/03 - 11:26

پیام تسلیت جانباز علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا به مناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام

تیتر3:حسین علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) پیامی صادر کرد: «بسم الله الرحمن الرحیم» مولای متقیان امام علی (ع) ...

تیتر3:حسین علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) پیامی صادر کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.

مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردنگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می زنند .

ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب و حضور در مساجد و خانه های خدا،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند .

اینک که در شب های پر برکت قدر، خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت “لیله القدر” می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.

اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی،بویژه مردم ولایی و شهید پرور شهرستان نکا ، توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند تبارک و تعالی برایتان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف،مقام معظم رهبری و ملت حقیقت جوی میهن عزیز تسلیت و تعزیت می گویم.

با آرزوی توفیق درک فیض شب های قدر

حسین علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو