کد خبر: 99259

تاریخ انتشار: 2021/05/02 - 14:03

پیام تبریک جانباز حسین علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا به مناسبت 12اردیبهشت روز معلم

تیتر3:متن پیام بسم الله الرحمن الرحیم «به نام آنکه جان را فکرت آموخت» «هُوَ الَّذِی بَعَثَ فِی الْأُمِّیِّینَ رَسُولًا مِّنْهُمْ یَتْلُو عَلَیْهِمْ آیَاتِهِ وَیُزَکِّیهِمْ وَیُعَلِّمُهُمُ الْکِتَابَ وَالْحِکْمَهَ وَإِن ...

تیتر3:متن پیام

بسم الله الرحمن الرحیم

«به نام آنکه جان را فکرت آموخت»

«هُوَ الَّذِی بَعَثَ فِی الْأُمِّیِّینَ رَسُولًا مِّنْهُمْ یَتْلُو عَلَیْهِمْ آیَاتِهِ وَیُزَکِّیهِمْ وَیُعَلِّمُهُمُ الْکِتَابَ وَالْحِکْمَهَ وَإِن کَانُوا مِن قَبْلُ لَفِی ضَلَالٍ مُّبِینٍ»

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم ، یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین ، در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه ،زیباترین جلوه های سوختن و ساختن در عرصه تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین ودانش ، اخلاق و دانایی ، ادب و اندیشه زینت بخشیده اند.

بر اساس مفاهیم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، از بستر «مدرسه صالح » و «معلّم فکور» است که جریان تربیت در همه ابعاد تحقق می یابد.

نقش بی بدیل معلم در همه ی ساحت های تعلیم و تربیت و روشنایی بخشی با شمع وجود خویش با هیچ قلمی به نگارش در نیاید آری دستان پرمهرمعلم است كه سخاوتمندانه پذيراي جويندگان دانایی و توانایی است.

اینجانب ، در سال مزين به نام ” تولید” پشتیبانی ها،مانع زدایی ها ضمن گراميداشت ياد و خاطره معلم فرهيخته استاد شهيد مرتضي مطهري و شهداي والا مقام سنگر مقدس تعليم و تربيت، فرارسيدن روز معلم را به همه اساتيد، معلمين و تلاش گران صبور، متعهد و سخت كوش عرصه فرزانگي و دانايي خصوصا معلمان دلسوز شهرستان نکا  تبريك و تهنيت عرض نموده، توفيقات همگي اين عزيزان را در خدمت به رشد و بالندگي و اعتلاي فرهنگ و انديشه ميهن عزيز اسلامي، از درگاه خداوند مسألت دارم

حسین علی نژاد تیله نویی رئیس اداره گاز شهرستان نکا

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو