کد خبر: 98938

تاریخ انتشار: 2021/04/27 - 8:49

پيام تبريك مديرعامل شركت شهركهای صنعتي مازندران بمناسبت هفته كار و كارگر

تیتر3:ياسر اميني مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران طي پيامي، فرارسيدن هفته كار و كارگر را تبريك گفت. در پيام ياسر اميني بمناسبت فرارسيدن هفته كار و ...

تیتر3:ياسر اميني مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران طي پيامي، فرارسيدن هفته كار و كارگر را تبريك گفت.

در پيام ياسر اميني بمناسبت فرارسيدن هفته كار و كارگر آمده است:

کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند زیرا حركت دست و بازوی آنان موجب چرخش گردونه اقتصاد جامعه و ايجاد رگه های حیات در مجاری توليد و صنعت كشور است.

کار مایه حیات است و چشمه سارِ زلال زندگی، با کار و تلاش، جلا و روشنی می یابد و کارگران، پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند.

رسول گرامی اسلام (ص) دست کارگری را که بر اثر کار و فعالیت متورم شده بود بلند نمود و فرمود: این دستی است که هیچگاه آتش جهنم آن را نمی سوزاند، این دستی است که خدا و رسولش آن را دوست می دارند، کسی که از دسترنج خود روزی اش را فراهم کند خداوند متعال با نظر رحمت به او می نگرد.

دستان كارگر، کوره‌های روشن علم و صنعت را آشتی‌گر آب و آتش است. كارگران آمدند تا از کابوس نیازمندی، آسوده خاطرمان کنند، پس بايد كارگران غيور كشورمان را عزیز ‌بداریم که کمر همت به رشد و شكوفايي توليد و عزت‌ صنعت اين مرزوبوم بسته اند.

اينجانب فرارسيدن هفته كار و كارگر را به تمامي ملت بزرگوار ایران و همه کارگران متعهد، اين تلاشگران سختكوش كه براي اعتلا و عظمت نظام مقدس جمهوري اسلامي فعالیت مي كنند صميمانه تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو