کد خبر: 98198

تاریخ انتشار: 2021/04/11 - 11:15

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابلسر :

وقف زمین برای ساخت خانه 26 واحدی برای سکونت زوج‌های جوان در بابلسر

تیتر3: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابلسر گفت: پدر روحانی شهید مهدی پورهاشم به نیت ساخت خانه 26 واحدی برای سکونت موقت زوج‌های ...

تیتر3: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابلسر گفت: پدر روحانی شهید مهدی پورهاشم به نیت ساخت خانه 26 واحدی برای سکونت موقت زوج‌های جوان زمینی به مساحت یک هزار و 517 مترمربع را وقف کرده است.

حجت‌الاسلام مهدی یوسف‌تبار از وقف جدید در بابلسر خبر داد و گفت: واقف خیراندیش قاسم پورهاشم ؛ پدر روحانی شهید مهدی پورهاشم به نیت ساخت خانه 26 واحدی برای سکونت موقت زوج‌های جوان زمینی به مساحت یک هزار و 517 مترمربع را وقف کرده است.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این زمین 75 میلیارد و 850 میلیون ریال بوده است، افزود: این وقف، دومین وقف این پدر شهید بوده است که نخستین وقف آن، زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع برای ساخت دفتر و خانه امام جمعه بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابلسر اضافه کرد: درحال حاضر خیران مشغول ساخت بنای این موقوفه هستند که در این مدت کوتاه از پیشرفت خوبی هم برخوردار بوده است.

این مسئول به کارکردهای مختلف وقف و در زمینه رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سایر، خاطرنشان کرد: درخواست ما از عزیزانی که تمکن مالی دارند این است که با وقف هم دستگیر افراد بی‌بضاعت جامعه باشند و هم باتوجه به شرایط اقتصادی با ورود در زمینه وقف نسبت به ماندگار کردن اموال خود اقدام کنند.

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو