کد خبر: 99466

تاریخ انتشار: 2021/05/09 - 9:08

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران به مناسبت هفته هلال احمر:

هلال احمر مازندران؛ درخشش انسانیت در روزهای سخت

تیتر3:مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت. مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت. ...

تیتر3:مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت. در پیام دکتر غلامعلی فخاری آمده است:

جمعیت هلال احمر در طول تاریخ پر افتخار خود از روز آغازین تاکنون با پرچم سفید صلح در شاهراه انسانیت، سرافراز و پرتلاش نقش آفرین صحنه هایی با شکوه از فداکاری و ازخود گذشتگی بوده است. مستندسازی مجموعه ای از تلاش ها، موفقیت ها و خدماتی که جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان، دردمندان و بینوایان، ارائه کرده و بیان لحظه های با شکوه نوع دوستی و ایثار و تصویر نمودن چهره های متبسّم امدادگرانی که همواره آغوش پرمهر خود را به روی نیازمندان و مددجویان گشوده و نور زندگی را بر دل ناامیدان تابانده اند، کارآسانی نیست.

«جمعیت هلال احمر مازندران» یکی از فعال ترین جمعیت های کشور محسوب می شود که به لحاظ ویژگیهای خاص استان اعم از پذیرش میلیونها گردشگر و مسافر در ایام مختلف سال نظیر نوروز و تابستان از یک سو و تعدد حوادث طبیعی و انسانی از سوی دیگر، تقریبا بطور مداوم درتمام طول سال در آماده باش کامل به سر می برد. قابلیت و توانمندی ارائه خدمات امداد ونجات جمعیت هلال احمر مازندران باعث شده که این استان بعنوان «استان معین» برای کلان شهر تهران لحاظ شود.

هلال احمر مازندران بعنوان موسسه ای مردمی می کوشد با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود بویژه همت بلند نیکوکاران، خیران ،داوطلبان ،جوانان و امدادگران خستگی ناپذیر، بر دامنه خدمت رسانی به اقشارمتاثر از حوادث بیافزاید و نیازمندان بیشتری را زیر چتر حمایتی خود قرار دهد.

آنچه مسلم است،نگاهی به شدت تغییرات و سرعت حوادث و نیازهای روز افزون جوامع انسانی به خدمات و کمک های اضطراری به وضوح نشان می دهد که نقش و جایگاه جمعیت هلال احمر تا چه میزان حیاتی و نجات بخش است که البته این وضعیت مایه مباهات و افتخار همه کسانی است که جمعیت هلال احمر را کانونی برای خدمت رسانی بی منت به همنوعان برگزیده اند.

خلاصه کلام اینکه؛ خدمات هلال احمر مازندران، تجلی بارز در خشش انسانیت در روزهای سخت است و هلال احمری ها انسانهای عاشقی هستند که فارغ از هر عنوان مدیریتی و پست سازمانی تنها به مهرورزی و خدمت بی منت به همنوعان خود می اندیشند.آنان یاد گرفته اند که مرد روزهای سخت و لحظه های دشوار باشند و درهنگامه حوادث و سوانح نیز در راه نجات جان همنوعان ،از جان شیرین خود بگذرند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو