کد خبر: 101369

تاریخ انتشار: 2021/06/23 - 10:10

بیانیه پنجم جمسا در راستای حماسه ی ایران قوی ۲۸ خرداد:

نظارت مستمر و مطالبه گری تا محقق شدن شهری آباد ادامه دارد…

لزوم احترام به رای مردم و دادن فرصت به شورای متفاوت ششم/ نظارت مستمر و مطالبه گری  تا محقق شدن شهری آباد ادامه دارد... انتخابات ۲۸ ...

لزوم احترام به رای مردم و دادن فرصت به شورای متفاوت ششم/ نظارت مستمر و مطالبه گری  تا محقق شدن شهری آباد ادامه دارد…

انتخابات ۲۸ خرداد با خلق صحنه های باشکوهی همراه بود که بار دیگر نشان داد بصیرت مردم انقلابی بی توجه به جناح ها و فرافکنی ددمنشانه غربیان، راه درست خویش را می پیماید و شعور سیاسی مردم بیش از تصور محاسبه گران انتخاباتی است .

شورای اسلامی ششم مرکز استان منتخبین کرسی های ۹ گانه ی خویش را شناخت و اینک افرادی با کسب بیشترین آرا، صاحب اعتماد مردم شریف و زمان شناس ساری شده اند که حاصل درک مردم از شرایط کنونی و احساس نیازمندی آنان به تغییر چهره مدیریت شهری بوده است. اما همانطور که جمسا در بیانیه پیشین در راستای برگزاری سلسله نشست ها و جلسات پیاپی جهت تبیین انتخاب درست عنوان نمود، اگر مسیر درست به مردم نشان داده شود بی آنکه برای آنان پدرخواندگی شود خود طریق حق را پیموده و با درایت و هوشمندی انتخابی درست خواهند داشت.

حال که افرادي در تراز انقلاب و خدمت رسانی تقريبا با همان تركيبي كه پيش بيني می شد متشکل از جوانان و با تجربه ها، منتخب مردم مرکز استان شده اند، باید با درنظر گرفتن رعایت اخلاق و احترام به آرای مردم و دادن فرصت به منتخبین جهت نشان دادن عیار تدبیر و مدیریت خود، فضا و بستر را برای روی کار آمدن شورای شهری شفاف و سالم مهیا نمود تا شورای شهر جدید هنوز نیامده اسیر بداخلاقی ها نگردد.

جمسا مطابق به قرار خود با مردم انقلابی دیار علویان از اکنون تا پایان شورای شهر ششم در كنار مردم خواهد ماند و با ادامه دادن ارتباط و سلسله نشست ها و تقويت شبكه هاي مردمي شكل گرفته به وظايف نظارتي خود تا تحقق مركز استاني توسعه يافته و در تراز نام بزرگ ساري، آمادگی خود را برای هرگونه حمایت و مساعدت و مشورتی به کرسی نشینان شهرجدید در راستای مطالبه گری مردم اعلام‌می‌نماید.

جمسا قطعا كساني كه بخواهند از مسير خدمت به مردم خارج شده و از اعتمادی كه مردم به آنان نموده اند سواستفاده نموده و به جاي خدمت و تلاش براي شهري آباد در جهت کسب منافع برای خود و افرادی خاص كار نمايند، به مردم معرفي كرده و نخواهد گذاشت اين جايگاهی كه برای خدمت به مردم است به كرسي خيانت و تضييع حقوق آنان تبديل شود و مردمي كه در تمامی شرايط و حتی سخت ترين وضعیت اقتصادي پای اعتقادات وآرمان های امام و انقلاب ايستاده و گوش به فرمان رهبری، حماسه ای ديگر آفريدند دچار خسران شود.

الخیر فی ما وقع

جبهه مردمی ساروی های انقلابی(جمسا)

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو