کد خبر: 99004

تاریخ انتشار: 2021/04/28 - 10:26

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

طرح «هر کتابخانه یک محفل قرآنی» در 4 کتابخانه عمومی مازندران اجرا می‌شود

تیتر3:بعد از شروع به کار محافل قرآن و عترت همزمان با ماه مبارک رمضان در اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، طرح «هر کتابخانه یک محفل ...

تیتر3:بعد از شروع به کار محافل قرآن و عترت همزمان با ماه مبارک رمضان در اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، طرح «هر کتابخانه یک محفل قرآنی» در 4 کتابخانه عمومی مازندران اجرا می شود.

در راستای هرچه بهتر برگزاری محافل قرآن و عترت در کتابخانه های عمومی مازندران جلسه شورای هماهنگی قرآن و عترت اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران  با حضورآرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران و معاونین اداره کل برگزار شد که در این جلسه بر توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی تاکید شد.

یکی از استراتژی های مهم اثرگذاری اجتماعی، ایجاد محافل فرهنگی و اجتماعی است تا به صورت بنیادی ساماندهی مخاطبان و شناسایی قابلیت ها و تقویت جریان های یادگیری و تغییر را در کتابخانه های عمومی هدایت کند.

تلاش در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری درخصوص اشاعه و ترویج انس با قرآن کریم، زمینه سازی انس و الفت با قرآن کریم و سیره معصومین(ع)، اجرای طرح جامع قرآنی در کتابخانه‌های عمومی، افزایش انگیزه مطالعات قرآنی بین جامعه برای تداوم آموزش قرآن کریم و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف فرهنگی و کتابخوانی از اهداف تشکیل محافل قرآن و عترت در کتابخانه های عمومی است.

طرح «هر کتابخانه یک محفل قرآنی» در 4 کتابخانه عمومی مازندران شامل کتابخانه ابن شهرآشوب ساروی، کتابخانه شهدای عباس آباد، کتابخانه قائم آل محمد و کتابخانه آیت االه روحانی اجرا می شود.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو