کد خبر: 99020

تاریخ انتشار: 2021/04/28 - 11:02

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران عنوان کرد :

دسترسی ۶۱ خانوار روستایی دیگر استان به شبکه ملی اطلاعات

تیتر3:سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه اندازی سایتهای همراه اول در شهرستانهای نکاء و میاندرود و برخورداری ۶۱ خانوار روستایی از ...

تیتر3:سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه اندازی سایتهای همراه اول در شهرستانهای نکاء و میاندرود و برخورداری ۶۱ خانوار روستایی از خدمات صوت و اینترنت همراه پرسرعت در آینده نزدیک خبر داد.

سید مصطفی فلاح سرپرست این اداره کل با هدف نظارت بر روند اجرای نصب سایت روستای وارمی توابع بخش مرکزی شهرستان میاندرود و تعیین مکان نصب سایت روستای اریم توابع بخش هزارجریب شهرستان نکاء، از محل نصب این سایتها بازدید نمود.

فلاح در این بازدید ضمن تاکید بر تسریع روند اجرایی راه اندازی سایت های مذکوراظهار داشت: با  توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز روستاییان به استفاده از اینترنت در این روزها، تلاش میکنیم در اسرع وقت بستری را فراهم آوریم تا تمام روستاییان از اینترنت پرسرعت به منظور  آموزش، کسب و کار، اشتغال روستایی و سایر امور بهره مند شوند.

وی همچنین افزود: به زودی با راه اندازی دو سایت مذکور، ۶۱  خانوار روستایی دیگر از خدمات صوت و اینترنت همراه پرسرعت بهره مند می شوند.

فلاح با اشاره به اجرای این پروژه ها از محل طرح خدمات عمومی اجباری و تامین اعتبارات از سوی وزارت ارتباطات افزود: می بایست ضمن رعایت قوانین و اصول حاکم نصب سایت های تلفن همراه و کسب مجوزات لازم، صرفه جویی های لازم در سایر هزینه ها از جمله تامین زمین جهت نصب سایت، راه های دسترسی، و شبکه برق رسانی صورت پذیرد تا با تعیین هزینه های متعارف شاهد راه اندازی سایت های بیشتری در استان باشیم.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو