کد خبر: 101217

تاریخ انتشار: 2021/06/20 - 11:27

جمسا پدرخواندگی نخواهد کرد

اختصاصی تیتر3:انتخابات، اعتبار خود را از اقبال مردمی به صندوق های رای دریافت می دارد و نامزدهای انتخاباتی فارغ از آنکه چه تعداد رای را ...

اختصاصی تیتر3:انتخابات، اعتبار خود را از اقبال مردمی به صندوق های رای دریافت می دارد و نامزدهای انتخاباتی فارغ از آنکه چه تعداد رای را به خود جلب می نمایند، تنها شوردهندگان به فضای رقابتی هستند. در طی عمر 43 ساله ی انقلاب اسلامی ایران و برگزاری دوره های مختلف انتخاباتی، این مظهر اقتدار حکومت چنان پخته و فرهیخته شده است که اینک خود می تواند برای مشروعیت خویش آرای آحاد مردم را جلب نماید. در انتخابات شورای اسلامی شهر مردم با کسب تجربه از شورای شهرهای پیشین، دریافتند که کوچکترین لغزشی در انتخاب می تواند موجب خسرانی غیرقابل جبران گردد.

درهمین راستا  انحلال شورای شهر پنجم ساری نشان داد هرگاه مردم تحت تاثیر پدرخوانده های مستقل یا اجماعی شده اند، نتیجه ی آن ورود افراد قدرت طلب، سودجو و روی کار آمدن شورای شهری فاسد و غیرکارآمد بوده است. اینک در آستانه ی انتخابات شورای شهر ششم به نظر می رسد شاهد حضور افرادی هستیم که از لحاظ میزان اقبال، هزینه کرد و سطوح علمی و مدیریتی فراز و فرودهای کاندیداهای سابق را نداشته و در یک پیوستار مقیاسی قرار دارند. شاید حذف چهره های خاص از سر لیست ها همچنین گامی به عقب برخی چهره های حاشیه ساز سیاسی و اجتماعی از فضای رقابتی چه به صورت کاندیدا و چه کاندیدا در سایه شرایط و بستر را برای ایجاد رقابتی عادلانه تر مهیا ساخته است.

لذا اینک که فضای انتخاباتی شورای شهر ساری به سمت حفظ سرمایه های اجتماعی و انتخاب بی بهره از غلیان احساسات و پول های کثیف پیش رفته است جمسا بر خود وظیفه دانسته جهت حفظ شان، آگاهی، شعور سیاسی و سلامت این انتخابات از دادن لیست امتناع ورزد.  هدف جمسا تعیین تکلیف سیاسی برای مردم نیست زیرا معتقدیم  مردم بهترین تصمیم گیرنده برای سرنوشت و آینده سیاسی و اجتماعی خود هستند که با تبیین معيارها و مباني درست، بهترين انتخاب ها را تاکنون داشته اند که در این جهت جمسا،در راستاي كمك و همراهي به مردم و با برگزاري جلسات متعدد، به این اجماع رسیده است که حق آزادی انتخاب را برای مردم محترم شمرده و بی هیچ اعمال نظری بر خواست و اراده ی مردم و با اعتماد به حسن انتخاب و بینش و بصیرت سیاسی آنان، سرنوشت شهر را به خود آنان بسپارد. بی شک هرآنچه از صندوق های رای خارج شود، محصول اراده و مطالبه گری مردم بوده و نباید پیش از انتخابات هیچ گروه، جناح، حزب و جریانی درصدد مالکیت و به خدمت گرفتن آن باشد .

جمسا پس از انتخابات در کنار مردم خواهد ماند و بر عملکرد شورا نظارت خواهد داشت و در صورت هرگونه انحراف از خواست نظام و اراده مردمی همچنین منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی به دنبال احقاق حقوق آنان در جهت رسیدن به مرکز استانی توسعه مند و پیشرفته خواهد بود. این جبهه تنها یک توصیه به مردم دیار علویان خواهد داشت و آن اینکه در انتخاب افراد نهایت دقت را داشته باشند تا باتوجه به ماهيت شورا كه بيشتر تجربه، تعهد، صداقت و امين بودن در آن مهم است، افرادي كه كارنامه مديريتي روشني داشته و جواناني كه تجربه لازم براي كار شورايي و تشكيلاتي را دارند و در ارزيابي سوابق داراي خوشنامي ،توانمندي و شفافيت مالي و اخلاقي بوده و به آرمانهاي امام و انقلاب ومنويات مقام معظم رهبري پايبند باشند به کرسی های شورای اسلامی شهرها دست یابند.

در پایان جمسا گزینه ی مورد حمایت خود در انتخابات خبرگان رهبری را با نهایت ارادت و احترام به هردو سرمایه ارزنده علمی و مذهبی در استان، مجتهد عاليقدر آيت الله سیدصادق پيشنمازي  اعلام می دارد تا كرسي خالي آیت االله طبرسي با فرزند ساري جايگزين شود.

«الخیر فی ما وقع»

جبهه مردمي ساروي هاي انقلابي(جمسا)

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو