کد خبر: 97365

تاریخ انتشار: 2021/03/13 - 12:16

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد:

ثبت نخستین وقف برای زوج‌های نابارور در مازندران

تیتر3:مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: واقف خیراندیش حاج امام‌علی براری عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی و مغازه خود به ارزش 15 ...

تیتر3:مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: واقف خیراندیش حاج امام‌علی براری عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی و مغازه خود به ارزش 15 میلیارد ریال را برای  کمک هزینه درمانی زوج‌های نابارور در روستای خطیرکلا قائمشهر وقف کرد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت و گویی از ثبت یک وقف جدید در شهرستان قائمشهر خبر داد و اظهار کرد: واقف خیراندیش حاج امام علی براری عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی و مغازه خود را در روستای خطیرکلا وقف کرد.

وی مساحت این موقوفه را 369 مترمربع اعلام کرد و افزود: ارزش این وقف جدید 15میلیارد ریال می باشد که یکی از وقف های شاخص شهرستان در ساری جاری به شمار می رود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: واقف خیراندیش این ساختمان و مغازه را با نیت کمک هزینه درمانی زوج های نابارور، مراسمات ملی و مذهبی، کمک به فقرا و طلاب نیازمند وقف کرده است.

حیدری عنوان کرد: وقف برای کمک هزینه درمانی روزج های نابارور یکی از نیات جدید به شمار می‌رود که برای نخستین بار در مازندران به وقع پیوسته است.

وی ضمن قدردانی از این واقف خیراندیش، توجه به وقف متناسب با نیازهای روز جامعه را اقدامی بزرگ در پیشبرد اهداف متعالی جامعه اسلامی و رفع مشکلات در زمینه های مختلف دانست.

گفتنی است، طی سال جاری حدود 100 وقف جدید در مازندران ثبت شده که دارای نیت‌های مختلف فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، آموزشی و درمانی می‌باشد.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو