کد خبر: 101168

تاریخ انتشار: 2021/06/20 - 10:29

ثبت‌نام کارگاه‌های برخط تابستان ۱۴۰۰ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران آغاز شد

تیتر3:ثبت‌نام این کارگاه‌ها از روز سه شنبه اول تیر آغاز شده و تا  ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون مازندران  به نشانی: Mazandaran.kpf.ir  ادامه ...

تیتر3:ثبت‌نام این کارگاه‌ها از روز سه شنبه اول تیر آغاز شده و تا  ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون مازندران  به نشانی: Mazandaran.kpf.ir  ادامه خواهد یافت.

ثبت‌نام این کارگاه‌ها از روز سه شنبه اول تیر آغاز شده و تا  ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ در پایگاه مجازی کانون مازندران  به نشانی: Mazandaran.kpf.ir  ادامه خواهد یافت.

۱۲۶عنوان کارگاه مجازی بر خط (آنلاین) کانون استان مازندران در شش گروه سنی (نوخوان، نونهال، نونگاه، نوجوان و بزرگسال) ترم تابستان  برگزار می‌شود.

زمان شروع این کارگاه‌ها از روز سه شنبه  ۱۵ تیر تعیین شده است و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» (۴ سال به بالا)، «نوخوان» (۷ سال به بالا)، «نونهال» (۹ سال به بالا)، «نونگاه (۱۲ سال به بالا) و «نوجوان» (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

بر همین اساس علاقه‌مندان، می‌توانند ابتدا نسبت به عضویت در سایت kpf.ir  اقدام نموده، سپس با ورود به پرتال Mazandaran.kpf.ir  و انتخاب گزینه آموزش‌های مجازی نسبت به انتخاب کارگاه مورد علاقه‌شان با تخفیف مناسب  اقدام نمایند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو