کد خبر: 97573

تاریخ انتشار: 2021/03/16 - 10:01

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:

توصیه های بهداشتی ناظران سلامت هلال احمر به 100هزارنفر درمازندران

تیتر3:مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از توصیه های بهداشتی ناظران سلامت این جمعیت به 100هزار نفر خبرداد. دکترغلامعلی فخاری با اشاره به آغاز اجرای طرح ناظران سلامت ...

تیتر3:مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از توصیه های بهداشتی ناظران سلامت این جمعیت به 100هزار نفر خبرداد.

دکترغلامعلی فخاری با اشاره به آغاز اجرای طرح ناظران سلامت در دهم آذر ماه سال جاری افزود: در راستای اجرای این طرح ملی که با هدف مهار ایپدمی کرونا اجرایی شده است تا کنون 53هزارمکان عمومی مورد پایش و ارزیابی استانداردهای بهداشتی قرارگرفت و توصیه های بهداشتی ضروری مرتبط با مهار کرونا ارائه گردید.

وی گفت: در اجرای این طرح 5هزارو 577نفر متشکل از 3هزارعضو جوان،1710عضو داوطلب و 840نفر از امدادگران ونجاتگران جمعیت هلال احمر استان در قالب 3396تیم مشارکت دارند .

دکترفخاری گفت:هلال احمر استان از آغاز بحران کرونا با بسیج همه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و هم افزایی با سایر دستگاههای اجرایی در عرصه مهار این ویروس منحوس مشارکت داشته است.

وی در خصوص ماهیت طرح ناظران سلامت گفت: در قالب این طرح تیمهای آموزش دیده جمعیت هلال احمر متشکل از اعضای داوطلب و جوان و امدادگر با حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی و به ویژه در معابر،پارکها،فروشگاهها،ایستگاههای تاکسی و اتوبوس و سایر اماکنی که تجمع جمعیت وجود دارد نسبت به بررسی شرایط بهداشتی و رعایت استانداردهای خودمراقبتی ارزیابی لازم را با مشارکت ناظرین بهداشت انجام داده و شهروندان را به رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا ترغیب می کنند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو