کد خبر: 101459

تاریخ انتشار: 2021/06/24 - 12:48

انتصاب هیات بازرسی انتخابات شهرستان نکا

تیتر3:هیات بازرسی انتخابات شهرستان نکا در مورخ 1400/1/23 برابر حکم صادره از جانب رئیس هیات بازرسی استان شروع به کار نمود و آقای عقیل محمودی ...

تیتر3:هیات بازرسی انتخابات شهرستان نکا در مورخ 1400/1/23 برابر حکم صادره از جانب رئیس هیات بازرسی استان شروع به کار نمود و آقای عقیل محمودی سفیدک هی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بعنوان رئیس هیات. آقای مجتبی رضایی به عنوان دبیر و آقای عمران خلیلی طبار به عنوان عضو هیئت بازرسی شهرستان منصوب شدند.

آقایان کمیل اسدی. مهدی بهزادنیا و سرکار خانم معصومه گلدوست نیز بعنوان کارشناس دبیرخانه هیات فعالیت می نمایند.

هیات بازرسی انتخابات به استناد ماده 31 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 69 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بمنظور حسن انجام انتخابات بر مدار قانون و صیانت از آرای مردم تشکیل که مقرر شده به ازای هر صندوق یک بازرس و به ازای میانگین هر 15 شعبه یک بازرس ویژه نیز فعالیت دارد.

هیات بازرسی شهرستان قبل. حین و بعد از زمان اخذ رأی نیز بر عملکرد انتخابات کاندیداها و مدیران و کارکنان نیز نظارت داشته و تخلفات آنها را بررسی و ضمن ثبت در سامانه. اقدامات قانونی لازم را نیز انجام خواهد داد.

بمنظور ارتقا کیفیت بازرسی دوره های آموزشی نیز برای بازرسان پیش بینی شده تا با اشرافیت بیشتر حقوقی در این حوزه ورود داشته باشند.

لازم به ذکر است در شهرستان نکا 158 بازرس و 10 سربازرسی بکارگیری خواهند شد.

در ضمن شماره تلفن 34746699 مربوط به دبیرخانه  هیات آماده پاسخگویی به شکایات شهروندان و کاندیداها می باشد.

1400/1/30

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو