کد خبر: 97383

تاریخ انتشار: 2021/03/14 - 9:48

در برنامه ای با عنوان ترنم ماندگار:

از بازنشستگان شرکت توزیع برق مازندران تجلیل شد

تیتر3:همزمان با عید بزرگ مبعث رسول اکرم (ص) طی مراسمی از سوی شرکت توزیع برق مازندران با عنوان ترنم ماندگار  از همکاران بازنشسته سال 99 ...

تیتر3:همزمان با عید بزرگ مبعث رسول اکرم (ص) طی مراسمی از سوی شرکت توزیع برق مازندران با عنوان ترنم ماندگار  از همکاران بازنشسته سال 99 قدرداني شد.

مدير عامل شركت توزيع برق مازندران در مراسم تكريم و نكوهداشت مقام و منزلت 38 نفر از پيشكسوتان  اين شركت با بيان اينكه اقشار جامعه بايد افكار خدمت رساني داشته باشند و از خود نام نيك بجاي بگذارند گفت : اين روحيه در كاركنان خدوم ، زحمتكش ، ايثارگر و پرتلاش اين شركت وجود دارد و در بحرانها ثابت شده مجموعه اي دلسوز ، منسجم و متحد براي حل مشكل مردم در اين سازمان گرد هم آمده اند و روحيه خدمت رساني در آنان موج مي زند.

دکتر سپری افزود :  توسعه، پيشرفت و چرخه حيات امروز كشور مرهون تلاش و همت مضاعف کارکنان عزیز و زحمتکش است .

وي صبر ، اميد ، بهره گيري از توانمنديهاي بالقوه ، تلاش و كوشش و مديريت هدفمند در خانواده را از جمله ابزارهايي براي موفقيت در صحنه هاي گوناگون زندگي دانست و از همت بلند كاركنان و خانواده آنان به لحاظ تحمل سختيهاي شبانه روزي بويژه در مواقع حساس و بحراني تشكر و قدرداني كرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران  با بيان اينكه بازنشستگي و پيشكسوتي به معناي دست از كار كشيدن نيست افزود: نبايد اين تفكر در افراد وجود داشته باشد كه 30 سال كار و تلاش كرده ايم حالا ديگر كار از ما گذشته ، بلكه بايد هميشه كاركرد  اما متناسب با سن و سال و شخصيت آنها.

همچنین در این آیین از اقدامات موثر محمدحسین اسدی گرجی معاون منابع انسانی و علی رحمانی معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع برق مازندران تجلیل شد .

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو