کد خبر: 97447

تاریخ انتشار: 2021/03/15 - 9:45

سرپرست شهرداری ساری :

آمادگی کامل مجموعه شهرداری مرکز مازندران برای استقبال از سال نو

تیتر3:حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری با اشاره به آمادگی کامل مجموعه شهرداری برای استقبال از سال جدید گفت: مناطق سه گانه و سازمان های تابعه ...

تیتر3:حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری با اشاره به آمادگی کامل مجموعه شهرداری برای استقبال از سال جدید گفت: مناطق سه گانه و سازمان های تابعه شهرداری ساری ، پروژه های عمرانی و خدماتی مختلفی را در روزهای پایانی سال در دستور کار دارند

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران با اشاره به آمادگی مجموعه شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در آستانه سال نو، اظهار داشت: بهسازی معابر شهری همواره از مطالبات شهروندان بوده و بر این اساس شهرداری های مناطق و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ، آسفالت خیابان های اصلی را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: همزمان با عید سعید مبعث آسفالت خیابان مدرس اجرا شده و این پروژه در چندین خیابان دیگر شهر ساری تا قبل از آغاز سال جدید عملیاتی می شود.

مرادی ادامه داد: آسفالت ریزی ، ترمیم و لکه گیری آسفالت کوچه ها و معابر هم طی این مدت اجرا خواهد شد.

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری هم در آستانه سال نو کاشت گلهای فصلی و تزیینی رفیوژها ،جداول و میادین را در دستور کار داشته و در حال انجام است.

وی گفت: فضاسازی شهری به مناسبت نوروز اعم از نصب المان های مختلف، ریسه ها و نورپردازی ها با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های درون سازمانی در سطح شهر به همت واحد تاسیسات و زیباسازی در مناطق سه گانه در حال انجام است.

این مسئول بیان کرد:فروش انواع گل و درختچه با قیمت مناسب جهت رفاه شهروندان در گلخانه بوستان ملل و پارک شهرداری نیز در حال انجام است.

وی گفت: رنگ آمیزی جداول، نقاشی دیواری نیز به همت این سازمان در حال اجراست.

مرادی افزود: سازمان آتش نشانی با تجهیزات کامل در چهارشنبه اخر سال جهت امداد رسانی به حوادث احتمالی  در معابر و خیابان های سطح شهر مستقر خواهند شد ضمن اینکه شهروندان باید نکات ایمنی را مد نظر قرار دهند.

سرپرست شهرداری ساری ادامه داد: در پنجشنبه آخر سال و برای زیارت اهل قبور و بازگشایی آرامستان های شهر مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا اقدام خواهد شد و قطعا همه از این مصوبات پیروی خواهند کرد.

مرادی اظهار داشت: سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی جهت کمک به تنظیم بازار و فروش میوه و مرغ و گوشت به قیمت مصوب دولتی ، هماهنگی های لازم را به عمل آورده و در روزهای پایانی سال در 10 کانکس فروشگاهی این سازمان این مایحتاج نوروزی شهروندان بفروش می رسد .

وی افزود: ناوگان حمل و نقل عمومی با نظارت مستمر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری جهت تسهیل در عبور و مرور آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

سرپرست شهرداری ساری گفت: معاونت خدمات شهری رفت و روب گروهی و محله به محله شهر را بصورت روزانه در دستور کار دارد و امیدواریم رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

مرادی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند در روزهای پایانی سال با نظم و سرعت بیشتری نسبت به جمع آوری زباله و خاک و نخاله اقدام کند.

وی افزود: طرح تشویقی تخفیف عوارض شهرداری که در نیمه دوم اسفند ماه به اجرا درآمده است مورد استقبال شهروندان واقع شده و بر این اساس تا پایان سالجاری نیز ادامه خواهد داشت.

مرادی تصریح کرد: معاونت شهرسازی نسبت به ساخت و سازهای بدون مجوز و نیز صدور پروانه با رعایت تمام ضوابط نظارت بیشتری دارد.

سرپرست شهرداری ساری تاکید کرد: در حوزه مالی هم تلاش ما بر این است تا حقوق و عیدی و معوقات کارکنان بطور کامل پرداخت شود،  اسناد بدهی های شهرداری به پیمانکاران و سایر اشخاص بررسی شده و روال پرداخت آن طی خواهد شد.

مرادی ادامه داد: شهرداران مناطق ، روسای سازمان های تابعه و مدیران شهرداری در ایام نوروز بصورت آماده باش در دسترس خواهند بود.

سرپرست شهرداری ساری گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری برنامه ریزی های خود را بر پایه رویداد 2022 انجام دهد و امیدوارم ساری بتواند میزبان شایسته ای برای این اتفاق مهم باشد.

وی افزود: دفتر فنی برای تسریع در تکمیل پروژه های نیمه کاره در سال 1400برنامه مدون داشته باشد و طرح های  جدیدی را جهت اجرا ارائه نماید.

مرادی اظهار داشت: سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل نسبت به رفع گره های ترافیکی خصوصاً در روزهای پایانی سال طرح های جدید در راستای سهولت عبور و مرور شهروندان در سطح شهر را عملیاتی کند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو