کد خبر: 97928

تاریخ انتشار: 2021/04/04 - 12:59

دو خبر از اداره کل اوقاف مازندران

آزادی 10 زندانی جرائم غیر عمد به برکت وقف در قائمشهر

تیتر3:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر گفت: به برکت موقوفات شهرستان قائمشهر 10 زندانی جرائم غیر عمد از بند زندان رهایی یافته و ...

تیتر3:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر گفت: به برکت موقوفات شهرستان قائمشهر 10 زندانی جرائم غیر عمد از بند زندان رهایی یافته و به جمع خانواده بازگشتند.

علی فتحی در گفت و گویی با اشاره به برگزاری رزمایش مومنانه توسط اداره اوقاف و امور خیریه قائمشهر، اظهار کرد:به همت اداره اوقاف این شهرستان در سالروز ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و از محل عوائد موقوفات شهرستان تعداد۲۰۰سبد کالا به ارزش هر سبد۳ میلیون ریال  بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: همچنین در این مراسم تعدادی جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر بیان کرد: از اول سال تا پایان سال ۹۹ و با شرایط سخت معیشتی به وجود آمده برای مردم شهرستان در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب ، اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر و سیمرغ  در جهت اجرای نیت واقفان خیراندیش  اقدام به تهیه و توزیع بالغ بر 4هزار و 100 سبد کالا کردند.

این مسؤول بیان کرد: همچنین مبلغ ۵ میلیارد و 600 میلیون ریال جهت دارو  و درمان افراد نیازمند نیز از محل موقوفات تامین و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

فتحی با اشاره به خرید 35 عدد تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند، اضافه کرد: کمک در تهیه جهیزیه برای نوعروسان به مبلغ ۷۰۰میلیون ریال نیز از دیگر خدمات این نهاد بوده است.

وی یادآور شد: همچنین از محل موقوفات  ۱۰ زندانی جرایم غیر عمد آزاد شدند که این موضوع نیز جز خدمات اوقاف شهرستان بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر در پایان گفت: تمامی این خدمات ازجمله توزیع بسته‌ای معیشتی، کمک‌های دارویی، تهیه جهیزیه برای نوعروسان، شرکت در طرح مهربانی، آزادی زندانیان و ده‌ها مورد نتیجه تلاش همکاران اوقاف شهرستان در سال ۱۳۹۹ در راستای اجرای نیت واقفان و کمک به نیازمندان بوده است.

 

توزیع 150 بسته تبرکات مهدوی در جویبار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار گفت: به‌مناسبت نیمه شعبان میلاد آقا امام زمان (عج) و در راستای طرح تبرکات مهدوی ۱۵۰ بسته سبد کالا بین نیازمندان جویباری توزیع شد.

رشید رضاپور در گفت و گویی اظهار کرد: به‌مناسبت نیمه شعبان میلاد آقا امام زمان (عج)  طرح تبرکات مهدوی و توزیع  ۱۵۰ بسته سبد کالا به ارزش بالغ بر ۴۵۰میلیون ریال با مشارکت خیران، اداره اوقاف و امور خیریه و دفترآستان قدس رضوی با حضور مسوولان شهرستان جویبار در بین نیازمندان انجام شد.

وی افزود: ارزش هر سبد کالا به مبلغ 550هزار تومان بوده که بین نیازمندان توزیع شده است.

 

 

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو