کد خبر: 86082

تاریخ انتشار: 2020/09/17 - 10:34

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

۱۰۷ روستای مازندران در جشنواره دوستدار کتاب شرکت کردند

تیتر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از شرکت ۱۰۷ روستای استان در ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خبر داد.  عباس زارع با اشاره به ...

تیتر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از شرکت ۱۰۷ روستای استان در ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خبر داد.
 عباس زارع با اشاره به معرفی برترین‌های جشنواره باشگاه‌های کتاب در استان به شرکت ۱۰۷ روستای استان در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب اشاره کرد و گفت: در این جشنواره دو روستای استان درخشیدند.
وی همچنین با بیان اینکه شهرهای ساری، بابل، آمل و بهشهر به مرحله نیمه نهایی ششمین جشنواره پایتخت کتاب راه یافتند، شمار شرکت کنندگان در جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان را ۱۲ هزار نفر اعلام کرد.
وی با اشاره به ارسال ۲۶۹ اثر از مازندران به جام باشگاه‌های کتابخوانی یادآور شد: در مجموع ۹ اثر از مازندران در این جشنواره برگزیده شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، تعداد باشگاه‌های کتابخوانی در استان را ۷۹۷ باشگاه ذکر کرد و گفت: در طرح پویش با کتاب نیز ۲۶۹ اثر از مازندران به جشنواره ارسال شد.
زارع با اظهار اینکه مازندران از ظرفیت‌های بالای فرهنگی و هنری برخوردار است، یادآور شد: در اجرای طرح شبکه‌های خلاق نیز شهرهای گلوگاه در بخش موسیقی و آمل، قائمشهر و نور در بخش ادبیات خوش درخشیدند./مهر

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو