کد خبر: 87808

تاریخ انتشار: 2020/10/12 - 10:34

مدیر عامل شرکت نفت ساری خبر داد:

کمبود کپسول گاز در مناطق بالادست چهاردانگه نداریم/ سوخت‌رسانی به بیمارستان قلب ساری

تیتر3:مدیرعامل شرکت نفت منطقه ساری گفت: در حال حاضر مردم می‌توانند با استفاده از کارت الکترونیکی مشابه عرضه نفت سفید خانگی یعنی همان کارت نفت ...

تیتر۳:مدیرعامل شرکت نفت منطقه ساری گفت: در حال حاضر مردم می‌توانند با استفاده از کارت الکترونیکی مشابه عرضه نفت سفید خانگی یعنی همان کارت نفت مراجعه کرده و به ازای هر خانوار ماهیانه ۴ کپسول با قیمت مصوب دریافت کنند.

سبحان رجب پور، مدیرعامل شرکت نفت منطقه ساری امروز در پاسخ به این سوال که آیا کمبود کپسول گاز در مناطق کوهستانی چهاردانگه صحت دارد؟ بیان کرد: ما نه تنها هیچ کمبودی در بالادست نداریم بلکه اولویت اول ما برای نقاط فاقد گاز و بخش خانگی است، که در این بخش میزانی بیش از گذشته هم داریم.

وی با اشاره به اینکه از اول شهریور ما نحوه توزیع گاز مایع تغییر کرده است، گفت: در حال حاضر مردم می‌توانند با استفاده از کارت الکترونیکی مشابه عرضه نفت سفید خانگی یعنی همان کارت نفت مراجعه کرده و به ازای هر خانوار ماهانه ۴ کپسول با قیمت مصوب دریافت کنند.

رجب‌پور تصریح کرد: کسانی که ماشین ندارند، در گذشته کارت‌شان را به کسی می‌دادند چون در هر چند روستا یک پوشانندگی نفت داشتیم مردم کالابرگ را به نماینده خود می‌دادند تا کار دریافت را انجام دهد، الان هم کارتی را که برای نفت سفید تعریف شده است در اختیار همان نماینده یا وانتی می‌دهند کارت می‌کشد و کار حمل را بر عهده می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه ساری خاطرنشان کرد: ما کارت‌های سیار را هم پیش‌بینی کردیم که با همان وانت در روستا می‌یایند کارت می‌کشند حتی اگر کارت هم جواب ندهد به‌صورت آفلاین اسامی یادداشت می‌شود کارشان انجام می‌شود.

این مسوول گفت: فقط تنها مشکلی که الان در منطقه بالادست داریم این است که مردم چون فکر می‌کردند که گاز طبیعی‌شان وصل می‌شود، متاسفانه دنبال کارت نفت نرفتند، تنها راه این است که مشخصاتشان شامل؛ کدپستی، کدملی و یک کارت بانکی را به همان نزدیک‌ترین، فروشنده بدهند تا بلافاصله ثبت‌نام انجام شود‌، همکاران ما هم در این هفته در روستاها برای بررسی موارد جامانده مراجعه خواهند کرد نگران نباشند.

وی در پاسخ به این سوال که بحث CNG شهرستان نکا که آتش گرفت وضعیتش چگونه است، راه‌اندازی خواهد شد یا خیر؟ بیان کرد: از شهرداری بپرسید متولی شهرداری است.

رجب‌پور در پاسخ به سوال بعدی مبنی بر اینکه گویا بیمارستان فاطمه زهرا ” مرکز قلب مازندران” برای تهیه سوخت گازوئیل از سال گذشته دچار مشکل شده است، عنوان کرد: حدود ۱۰ سال است که می‌گوییم فصل سوخت‌رسانی ما ۱۲ ماه است ولی تامین سوخت برای ذخیره‌سازی برای نیمه اول سال صورت می‌گیرد، در زمستان برای بخش‌های مصرف کننده واقعی که فاقد گاز هستند باید ذخیره‌سازی کنیم.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه ساری تاکید کرد: به این بیمارستان هر سال به همراه شرکت گاز نامه می‌زنیم تا برای ذخیره‌سازی سوخت بگیرید که برای پارسال مراجعه‌ای نداشتند ولی ما آمادگی کامل داشته و داریم، امسال باوجود این که زمان گذشته است سوخت تحویل خواهیم داد.

این مسؤول تصریح کرد: تنها باید تکلیف آن سوختی که از قبل دریافت کردند مشخص شود چون قرار شد زمانی که قطعی گاز صورت گرفته استفاده کنند، اگر آن سوخت ذخیره‌ای که دادیم موجود نباشد شرکت گاز باید بررسی کند، طی روز گذشته از این بیمارستان مراجعه داشتیم قرار است سهمیه بدهیم، ضمن اینکه زمان گذشت ولی به دلیل حساسیت کار این مرکز طبق دستورالعمل در خدمتشان خواهیم بود./فارس

 

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو