کد خبر: 87277

تاریخ انتشار: 2020/10/04 - 8:55

رئیس هیئت کشتی مازندران:

کشتی مازندران به روزهای اوج برمی گردد

تیتر3: رئیس هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه کرونا و تعطیل ورزش صدمات زیادی به کشتی وارد کرده است، برگزاری مسابقات لیگ را سبب بازگشت کشتی ...

تیتر۳: رئیس هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه کرونا و تعطیل ورزش صدمات زیادی به کشتی وارد کرده است، برگزاری مسابقات لیگ را سبب بازگشت کشتی به روزهای اوج دانست.

عسکری محمدیان  از انتصاب نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد به عنوان عضو هیئت رئیسه کشتی مازندران خبر داد و با اشاره به اینکه دکتر حسینی دغدغه فراوانی در خصوص ورزش دارد، افزود: کشتی ورزش اول کشور است و مازندران نیز حرف‌اول را در ورزش کشتی می‌زند بنابراین حضور افرادی نظیر دکتر حسینی در هیئت رئیسه می‌تواند در توسعه کشتی مازندران نقش بسزایی داشته باشد.

رئیس هیئت کشتی مازندران اظهار داشت: ویروس کرونا و تعطیلی ورزش، صدمات زیادی به کشتی وارد کرده اما در صورت توجه ویژه دست اندرکاران و دلسوزان این ورزش، کشتی می‌تواند به روزهای اوج خود برگردد.

دارنده دو مدال نقره المپیک‌های ۱۹۹۸ و ۱۹۹۲ توصیه کرد که افرادی که توانایی حمایت از ورزش را دارند در این شرایط سخت می‌توانند عقب ماندگی‌های موجود را برطرف کنند.

محمدیان همچنین برگزاری مسابقات لیگ کشتی را پس ازحدود ۷ ماه تعطیلی باعث امیدواری دانست و تصریح کرد: ایجاد شرایط بهداشتی جهت حفظ سلامتی ورزشکاران در این مسابقات بسیار سخت بود اما همکاری فدراسیون کشتی و وزارت بهداشت در این خصوص ارزشمند است.

رئیس هیئت کشتی مازندران برای دو تیم پاس ستارگان ساری و هیأت کشتی قائم‌شهر که در ۱۵ و ۱۶ مهرماه در مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد شرکت می‌کنند آرزوی موفقیت کرد./مهر

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو