کد خبر: 87818

تاریخ انتشار: 2020/10/12 - 10:53

چند اخبار کوتاه از نیروی انتظامی مازندران

تیتر3:انهدام باند سارقان داخل خودرو در گلوگاه جانشين انتظامی شهرستان گلوگاه از انهدام باند سارقان حرفه ای داخل خودرو با 21 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار پايگاه ...

تیتر3:انهدام باند سارقان داخل خودرو در گلوگاه

جانشين انتظامی شهرستان گلوگاه از انهدام باند سارقان حرفه ای داخل خودرو با 21 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس با اعلام اين خبر گفت: در پی وقوع چندين فقره سرقت خودرو در مناطق مختلف شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت .

وی تصريح کرد: ماموران با تحقيقات ميدانی و انجام اقدامات گسترده پليسی موفق به شناسايی باند سارقان غير بومی داخل خودرو در سطح اين شهرستان شدند.

سرهنگ حسن زاده، افزود: پس از انجام بازجويی از متهمان دستگير شده، سارقان به 21 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.

جانشين انتظامی شهرستان گلوگاه در پايان با اشاره به اين که متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند به شهروندان توصيه کرد: ضمن رعايت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوريت های پليسی 110 اعلام دارند.

انهدام باند سارقان خودرو در فریدونکنار /کشف 20 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان فریدونکنار از انهدام باند سارقان حرفه اي خودرو با 20 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسن هاشم پور در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در سطح شهرستان و همجوار موضوع شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالي به صورت ويژه در دستور کار ماموران اين پليس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس آگاهي با انجام اقدامات فني، تخصصي و گشت زني هاي هدفمند، سارق حرفه اي خودرو را شناسايي و با هماهنگي قضائي در عملياتی غافلگيرانه این فرد را در مخفيگاهش دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان فریدونکنار، تصريح کرد: متهم در تحقيقات و بازجويي فني کارآگاهان پليس آگاهي به 9 فقره سرقت خودرو و11فقره سرقت داخل خودرو با همدستي 7 متهم دیگر اعتراف کرد که ماموران پليس در يک عمليات ضربتي، 7 سارق دیگر این پرونده را دستگير کردند.

سرهنگ هاشم پور با اشاره به اينکه از محل اختفاي متهمان 9دستگاه خودرو سرقتی، 11 قطعه و مدارک سرقتی خودرو کشف شد، تصريح کرد: متهمان پس از تکميل پرونده به مرجع قضائي معرفی شدند.فرمانده انتظامي شهرستان فریدونکنار با تاکيد بر اينکه اشياء قيمتي، اسناد و مدارک اتومبيل و هويتي خود را در داخل خودرو و در معرض ديد قرار ندهید، گفت: قرار دادن این اشیاء در منظر دید براي سارقان وسوسه انگيز خواهند بود .وی به شهروندان توصیه کرد: از پارک خودروهاي خود در مکان هاي خلوت اجتناب و آن را به تجهيزات ايمني مجهز کنند.

تقدير رئیس دادگستری شهرستان رامسر از عملکرد پلیس

رئيس دادگستري شهرستان رامسر، هم افزایی پلیس و مقامات قضایی را مهمترین عامل درافزایش امنیت اجتماعی دانست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مرتضی کاردان با بیان این مطلب، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان رامسر و حضور گردشگران و افراد غیربومی، تامین امنیت شهروندان و مسافران مستلزم هم افزایی همه جانبه دستگاه قضائی و انتظامی است.

وی افزود: نمونه بارز این هم افزایی، حضور سریع و به موقع مقامات قضایی و انتظامی در همه حوزه های جرم خیز و محل های بروز حوادث می باشد

رئیس دادگستری رامسر، خاطر نشان کرد: امنيت و آرامش که از مهمترین ارکان نجات جوامع بشری است به همت و تلاش هاي شبانه روزي کارکنان نيروي انتظامي که خالصانه در خدمت جامعه هستند، برقرار مي شود .

رئیس دادگستری شهرستان رامسر ضمن تمجید از زحمات نیروی انتظامی که در خط مقدم مبارزه با برهم زنندگان نظم و امنیت، از دقت و سرعت عملکرد نیروی انتظامی و در عین حال هماهنگی مناسب با مراجع قضائی در پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با اراذل و اوباش تقدیر و تشکر کرد .

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی و صادقانه کلیه عوامل واحدهای نیروی انتظامی شهرستان رامسر از کلیه عوامل قضائی و انتظامی خواست تا با افزایش تعامل با یکدیگر موجب افزایش امنيت جامعه شده و فضا را براي اشرار و مجرمان تنگ تر کنند

کشف 3 کیلوگرم تریاک در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف 3 کیلو تریاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین اسدی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امرتهیه و توزیع موادمخد در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران متهم را که با یک دستگاه خودروی پژو اقدام به تهیه وتوزیع موادمخدر در این شهرستان می کرد، شناسایی کردند.

سرهنگ اسدی از توقیف خودروی متهم و دستگیری وی در عملیاتی ضربتی خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهم 3 کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام دارند.

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو