کد خبر: 87818

تاریخ انتشار: 2020/10/12 - 10:53

چند اخبار کوتاه از نیروی انتظامی مازندران

تیتر3:انهدام باند سارقان داخل خودرو در گلوگاه جانشين انتظامی شهرستان گلوگاه از انهدام باند سارقان حرفه ای داخل خودرو با 21 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار پايگاه ...

تیتر۳:انهدام باند سارقان داخل خودرو در گلوگاه

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از انهدام باند سارقان حرفه ای داخل خودرو با ۲۱ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در مناطق مختلف شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با تحقیقات میدانی و انجام اقدامات گسترده پلیسی موفق به شناسایی باند سارقان غیر بومی داخل خودرو در سطح این شهرستان شدند.

سرهنگ حسن زاده، افزود: پس از انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، سارقان به ۲۱ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه در پایان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

انهدام باند سارقان خودرو در فریدونکنار /کشف ۲۰ فقره سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ حسن هاشم پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در سطح شهرستان و همجوار موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی، تخصصی و گشت زنی های هدفمند، سارق حرفه ای خودرو را شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به ۹ فقره سرقت خودرو و۱۱فقره سرقت داخل خودرو با همدستی ۷ متهم دیگر اعتراف کرد که ماموران پلیس در یک عملیات ضربتی، ۷ سارق دیگر این پرونده را دستگیر کردند.

سرهنگ هاشم پور با اشاره به اینکه از محل اختفای متهمان ۹دستگاه خودرو سرقتی، ۱۱ قطعه و مدارک سرقتی خودرو کشف شد، تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار با تاکید بر اینکه اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک اتومبیل و هویتی خود را در داخل خودرو و در معرض دید قرار ندهید، گفت: قرار دادن این اشیاء در منظر دید برای سارقان وسوسه انگیز خواهند بود .وی به شهروندان توصیه کرد: از پارک خودروهای خود در مکان های خلوت اجتناب و آن را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.

تقدیر رئیس دادگستری شهرستان رامسر از عملکرد پلیس

رئیس دادگستری شهرستان رامسر، هم افزایی پلیس و مقامات قضایی را مهمترین عامل درافزایش امنیت اجتماعی دانست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مرتضی کاردان با بیان این مطلب، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان رامسر و حضور گردشگران و افراد غیربومی، تامین امنیت شهروندان و مسافران مستلزم هم افزایی همه جانبه دستگاه قضائی و انتظامی است.

وی افزود: نمونه بارز این هم افزایی، حضور سریع و به موقع مقامات قضایی و انتظامی در همه حوزه های جرم خیز و محل های بروز حوادث می باشد

رئیس دادگستری رامسر، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش که از مهمترین ارکان نجات جوامع بشری است به همت و تلاش های شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی که خالصانه در خدمت جامعه هستند، برقرار می شود .

رئیس دادگستری شهرستان رامسر ضمن تمجید از زحمات نیروی انتظامی که در خط مقدم مبارزه با برهم زنندگان نظم و امنیت، از دقت و سرعت عملکرد نیروی انتظامی و در عین حال هماهنگی مناسب با مراجع قضائی در پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با اراذل و اوباش تقدیر و تشکر کرد .

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی و صادقانه کلیه عوامل واحدهای نیروی انتظامی شهرستان رامسر از کلیه عوامل قضائی و انتظامی خواست تا با افزایش تعامل با یکدیگر موجب افزایش امنیت جامعه شده و فضا را برای اشرار و مجرمان تنگ تر کنند

کشف ۳ کیلوگرم تریاک در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۳ کیلو تریاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین اسدی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امرتهیه و توزیع موادمخد در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران متهم را که با یک دستگاه خودروی پژو اقدام به تهیه وتوزیع موادمخدر در این شهرستان می کرد، شناسایی کردند.

سرهنگ اسدی از توقیف خودروی متهم و دستگیری وی در عملیاتی ضربتی خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهم ۳ کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام دارند.

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو