کد خبر: 88408

تاریخ انتشار: 2020/10/21 - 12:28

چند اخبار کوتاه از اوقاف مازندران

تیتر3:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه  خبر داد: وقف مغازه 4 میلیارد ریالی در سوادکوه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه گفت: یک ...

تیتر۳:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه  خبر داد:

وقف مغازه ۴ میلیارد ریالی در سوادکوه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه گفت: یک باب مغازه به ارزش ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در سوادکوه وقف مسجدجامع زیراب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام رضا یوسفی ززولی در گفت و گویی اظهار کرد: سومین وقف جدید شهرستان سوادکوه در دهه وقف امسال ثبت شد.

وی با بیان اینکه حاج رزاق رزاقی یک باب مغازه را در سوادکوه وقف کرد، افزود: واقف خیراندیش این مغازه را به نیت  تامین مخارج مسجدجامع زیراب وقف کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سوادکوه بیان کرد: ارزش این موقوفه ۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه خبر داد:

وقف ۳ هزار مترمربع زمین به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در گلوگاه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه گفت: ۳هزار مترمربع زمین به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در گلوگاه وقف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مجید رضایی در گفت و گویی با اشاره به ثبت وقف جدید در شهرستان گلوگاه گفت: در دهه وقف اله‌قلی عموزاد یک قطعه زمین خود را در گلوگاه وقف کرد.

وی با بیان اینکه مساحت این موقوفه ۳ هزار مترمربع بوده است، افزود: واقف خیراندیش این زمین را جهت ساخت مجتمع فرهنگی و مذهبی شهیدان عموزاد وقف کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه ارزش این موقوفه را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: وقف سنت حسنه و ماندگاری است که باید بیشتر ترویج شود.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو