کد خبر: 96669

تاریخ انتشار: 2021/03/01 - 11:10

فلاح رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر:

پیکر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در بهشهر آرام گرفت

تیتر3:پیکر ۲ شهید گمنام از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس به صورت خودرویی و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در بهشهر تشییع ...

تیتر3:پیکر ۲ شهید گمنام از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس به صورت خودرویی و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در بهشهر تشییع و در گلزار شهدای دانشگاه آزاد اسلامی این شهر به خاک سپرده شد. 

مسعود فلاح رییس این اداره با بیان خبر فوق گفت: در آیین تشیع دو شهید گمنام دفاع مقدس با رعایت پروتکل های بهداشتی ، از پارک ملت تا دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر محل تدفین دو شهید گمنام ۱۸ و ۲۱ ساله دفاع مقدس ، به صورت خودرویی و با حضور اقشار مختلف مردم تشییع شدند.

فلاح با اشاره به اینکه شهرستان بهشهر میزبان دو شهید شامل یک شهید ۲۱ ساله است که در  منطقه فاو به شهادت رسید و یک شهید و ۱۸ ساله که در عملیات کربلای ۵ شلمچه جام شهادت را نوشید، خاطرنشان ساخت: پیکر این شهدا در محوطه دانشگاه آزاد بهشهر خاکسپاری شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر تداوم راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را الگویی برای سعادت جامعه عنوان نمود و در پایان گفت: خرسندیم که پیرو راه شهداییم و در این راستا، فعالیت‌های متعدد فرهنگی و هنری را در سطح شهرستان اجرایی می‌کنیم.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو