کد خبر: 94221

تاریخ انتشار: 2021/01/16 - 12:58

پیام تسلیت مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

تیتر3:دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت به شرح ...

تیتر3:دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح ذیل است:

بسمه تعالی 

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س) یا بنت رسول الله(ص)

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت(ع) در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهایی که شیعیان جهان در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.فاطمه زهرا (س) معیار فضایل، اخلاق و تفکر است و با شخصیت والا و ممتاز خود، جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید و عفت و پاکدامنی را با تمام استواری گسترانید، با امید آنکه زنان مسلمان با تاسی از فرهنگ فاطمی و سیره عملی حضرت زهرا(س)  در زندگى شخصى، اجتماعى و خانوادگى خود، آن حضرت را از جهت خردمندى، فرزانگى، عقل و معرفت الگو و سرمشق خود قرار دهند و از بُعد عبادت و مجاهدت، حضور عزتمندانه در صحنه تصمیم گیری هاى اجتماعى، خانه دارى، همسردارى و تربیت فرزندان صالح از زهراى اطهر (س) پیروى کنند.اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) را بر محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رهروان راستینش و کارکنان و خانواده بزرگ بهزیستی مازندران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همگان عزت و سربلندی روز افزون و تداوم راه وسیره آن حضرت را خواستارم .

دکتر فرزاد گوهردهی

مدیرکل بهزیستی مازندران

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو