کد خبر: 90293

تاریخ انتشار: 2020/11/22 - 15:04

پیام تبریک حسن اسحاقی به مناسبت 21 نوامبر روز جهانی شیلات و آبزی پروری

تیتر3:النَّظَرُ فى ثَلاثَةِ أشیاءَ عِبادَةٌ: النَّظَرُ فى وَجهِ الوالِدَینِ، وَ فِى المُصحَفِ، وَ فِى البَحرِ. نگاه کردن به سه چیز ، عبادت است : نگاه کردن ...

تیتر3:النَّظَرُ فى ثَلاثَةِ أشیاءَ عِبادَةٌ: النَّظَرُ فى وَجهِ الوالِدَینِ، وَ فِى المُصحَفِ، وَ فِى البَحرِ.

نگاه کردن به سه چیز ، عبادت است : نگاه کردن به صورت پدر و مادر ، به قرآن ، و به دریا

21 نوامبر، روز جهانی شیلات و آبزی پروری را به جامعه محترم شیلاتی ایران و پیشکسوتان تبریک می‌گوییم.🇮🇷

درود بر شما زحمتکشان عرصه شیلات! که شبانه روز برای اهداف و برنامه‌های سازمان شیلات ایران تلاش میکنید و برای تحقق امنیت سرمایه گذران در تمامی عرصه‌های مختلف شیلاتی شبانه روز نمی‌شناسید و جهت تأمین پروتئین ناب سفید از هیچ کوششی دریغ نمی‌فرمایید. 

درود بر شما! که برد نگاهتان دورترین جای جای نقطه پایانِ این خاک و دریاست و عمق تماشایتان روز‌های شیرین و مبارک سازمان شیلات ایران اینجانب ضمن تبریک به مناسبت ۲۱ نوامبر، روز جهانی شیلات و ماهیگیری برای جامعه محترم شیلاتی ایران و پیشکسوتان این عرصه از خداوند متعال آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم

رها سازی  102 قطعه ماهی خاویاری نارس 

سرهنگ پورعلی فرمانده یگان حفاظت منابع آبزی شیلات مازندران از تشدید عملیات‌های دریایی و گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مرتبط در فصل جدید ماهیان استخوانی خبر داد و گفت با توجه به فصل صید ماهیان استخوانی در دریای خزر و در راستای سیاست‌های ابلاغی سازمان شیلات ایران و حمایت همه جانبه شیلات مازندران برای مبارزه با صید غیرمجاز و با استفاده از ظرفیت‌های سایر سازمانها،در آبان ماه سال جاری در طی ۲۵ عملیات گشت مشترک،۳۲ کیلوگرم ماهی خاویاری و بیش از هزار رشته تور ماهیگیری (غضروفی،فلس دار) کشف و ضبط گردید.وی در ادامه افزود : در یک ماهه گذشته ۱۳۵ مرحله بازرسی از بازار ماهی ، ۴۱ مرحله گشت دریایی ، ۴۹۸ مورد سرکشی از صیدگاه‌ها و تعاونی‌های پره ، ۵۲۶ مورد بازرسی از شناورها توسط یگان حفاظت منابع آبزی مازندران صورت پذیرفت.

پورعلی در پایان ضمن تقدیر از هماهنگی‌های بوجود آمده توسط شیلات مازندران تصریح کرد،مردم عزیز و فهمیم مازندران در صورت مشاهده موارد مشکوک صید ماهیان غیر مجاز مراتب را به شماره تلفن گویای ۳۵۲۸۹۵۵۵ ستاد خبری حفاظت منابع آبزی مازندران اطلاع دهند.

به منظور مبارزه با صید غیر مجاز :

نشست همکاری اداره کل شیلات مازندران با رئیس پلیس امنیت اقتصادی و رئیس پلیس فتا برگزار شد

به منظور مبارزه با صید غیر مجاز و با هدف تثبیت شغل صیادی و حفاظت از گونه‌های ارزشمند دریای خزر ، حسن اسحاقی مدیر کل شیلات مازندران طی نشستی با سرهنگ محمد محمد پور رئیس پلیس امنیت اقتصادی و سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران ضمن تبیین و تشریح فعالیت‌ها و سیاست‌های شیلات مازندران اظهار داشت : حفظ و حراست  از ۴۰۰ کیلومتر پهنه آبی مازندران نیازمند همکاری و تعامل با دستگاه های  مرتبط می‌باشد تا بتوان به هدفمان که همان مبارزه با صید غیر مجاز  و تثبیت شغل صیادی است . در ادامه سرهنگ محمد پور و سرهنگ خورشاد ضمن استقبال از همکاری با اداره کل شیلات مازندران بر اجرای بازدیدها و گشت‌های مشترک تاکید نمودند.

 

 

 

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو