کد خبر: 87011

تاریخ انتشار: 2020/09/29 - 12:31

پارکینگ طبقاتی ساری دمِ‌دست ترین پروژه فراموش شده مرکز استان

اختصاصی-تیتر9:3سال از زمزمه ساخت و احداث پارکینگ طبقاتی در ساری می‌گذرد و با وجود ایجاد سازه‌های اولیه این در حال حاضر دمِ‌دست‌ترین پروژه فراموش شده ...

اختصاصی-تیتر۹:۳سال از زمزمه ساخت و احداث پارکینگ طبقاتی در ساری می‌گذرد و با وجود ایجاد سازه‌های اولیه این در حال حاضر دمِ‌دست‌ترین پروژه فراموش شده ساری است.

پروژه پارکینگ طبقاتی از این دست پروژه‌های است که زمزمه احداث آن از سال ۹۱ تاکنون در بین رسانه‌های استان مازندران مطرح شده است.

البته زمینه سازی برای احداث پارکینگ طبقاتی در سال ۹۰ انجام شده بود و یکی از اعضای شورای شهر سوم ساری ایجاد این پارکینگ را یکی از نیازهای ضروری شهروندان ذکر کرده بود.

در سال ۹۱ بحث ایجاد پارکنیگ طبقاتی مرکز استان مازندران جدی شده اما با وفقه ساله دوباره بحث پارکینگ طبقاتی مرکز استان به صورت جدی‌تر توسط مهدی عبوری مطرح شده بود.

عبوری در گفت و گو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرد که عملیات ساخت پارکینگ طبقاتی را به زودی آغاز می‌کند.

پرویز شعبانی عضو شورای چهارم شهر ساری که این روزها دوباره بحث حضورش در جلسه شورا مطرح است در گفت و گویی در سال ۹۴ اعلام کرده است که مطالعات پارکینگ طبقاتی مرکز استان مازندران به اتمام رسیده است.

پس از آن هیچ اطلاعاتی درباره وضعیت پارکینگ طبقاتی در مرکز استان مازندران منتشر نشده است.

اما آنچه که مردم در مرکز استان مشاهده می‌کنند غول آهنی کنار اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران است که چندان تغییری در وضعیتش ایجاد نشده است.

انتظار است که متولیان امر در شهرداری ساری درباره آخرین برنامه‌ها و اقداماتی که قرار است برای این پروژه به زمین مانده ساری انجام دهند اطلاع رسانی داشته باشند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو