کد خبر: 96474

تاریخ انتشار: 2021/02/24 - 13:23

با حضور نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

همایش طلاب و فضلای استان مازندران برگزار شد

تیتر3:همایش طلاب و فضلای استان مازندران با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با محوریت تقویت جریان انقلابی در محل سالن ...

تیتر3:همایش طلاب و فضلای استان مازندران با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با محوریت تقویت جریان انقلابی در محل سالن همایش های مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد.

آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تبریک ولادت علی بن ابی طالب و روز پدر گفت:به عنوان نمایندگی ولی فقیه مقام عظمی ولایت برای من دو وظیفه مهم تعیین کردند که تقویت برجستگی های مردم مازندران و تقویت جریان انقلابی هست و خودم نیز دو وظیفه در کنار آن برای خود در نظر گرفتم دنبال کردن سلامت فرهنگی مازندران و پیگیری پیشرفت مازندران در عرصه های مختلف می باشد.

امام جمعه مازندران در ادامه گفت:در این ایام کرونایی طلاب و مبلغین باید تبلیغ کننده و رعایت کننده اصول بهداشتی در بین مردم باشند و ارتباط خود را با مردم کف جامعه تقویت کنند تا بتوانند بهتر و بیشتر به مردم خدمت کنند.

آیت الله محمدی لائینی در ادامه اضافه کرد که:این روزها دشمنان اسلام دارند از نفوذی هایی در لباس روحانیت برای ضربه زدن به نظام و اسلام استفاده میکنند و آنها را در فضای مجازی پخش می‌کنند و جریان انقلابی علی الخصوص حوزه انقلابی باید خود را برای پاسخ گویی قدرتمند به این شبهه افکنی ها آماده تر از قبل کند.

ایشان در پایان چهار درخواست از طلاب مازندران داشتند که به شرح ذیل می باشد:هر شهری وضعیت موجودش را مشخص کند،سیاست و راهبرد های مورد نظرتان برای جریان انقلابی در حوزه را مشخص کنید،از نظر شما جریان انقلابی در مازندران چگونه باشد ،مشخص کنید و طلاب باید در موقعیت های مختلف اعلام حضور کنند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو