کد خبر: 90484

تاریخ انتشار: 2020/11/25 - 11:25

نمایش « ونوشه» به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر معرفی شد

تیتر3:نمایش ونوشه به نویسندگی سینا دلشادی و کارگردانی تورج زایدلی از ساری به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد. یاسر محمودی دبیر سی‌ودومین جشنواره ...

تیتر3:نمایش ونوشه به نویسندگی سینا دلشادی و کارگردانی تورج زایدلی از ساری به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.

یاسر محمودی دبیر سی‌ودومین جشنواره تئاتر مازندران با اشاره به اجرای چهار نمایش مرحله نهایی این رویداد در چهار شهر مختلف، گفت: نمایش «گفت‌وگوی ستاره با مادرش در وقت مردن» اثر مهوانه آقاجانی در پلاتوی مکتبخانه تئاتر «آن» بابل، نمایش «تروما» به کارگردانی پویا بهاری، نمایش «ونوشه» به کارگردانی تورج زایدلی در ساری و نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی در بهشهر چهار اثر راه یافته به جشنواره تئاتر استان بوده است.

وی اظهار کرد: هیأت داوران پس از تماشای چهار نمایش، در نهایت نمایش «ونوشه» به نویسندگی سینا دلشادی و کارگردانی تورج زایدلی از ساری را به عنوان نمایش برتر جشنواره به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی کردند.

وی افزود: داوران جشنواره در بخش‌های کارگردانی، نویسندگی، بازیگری زن، بازیگری مرد، طراحی صحنه، موسیقی و طراحی لباس برگزیدگان را معرفی و یک جایزه ویژه بازیگر خردسال نیز با اهدای لوح سپاس و جایزه نقدی ۲۰۰ هزار تومانی به نیروانا هزارجریبی برای بازی در نمایش «زنان بیشه‌گل» اهدا کردند./مهر

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو