کد خبر: 87922

تاریخ انتشار: 2020/10/13 - 13:10

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد:

مازندران همچنان با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند!

تیتر3: شیب تند بستری بیماران کرونایی در مازندران نگران کننده است و این امر، کادر درمانی را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند، اگر مردم استفاده از ...

تیتر۳: شیب تند بستری بیماران کرونایی در مازندران نگران کننده است و این امر، کادر درمانی را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند، اگر مردم استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکنند، فشار مضاعفی بر کادر درمانی وارد شده و آنان را در خدمت رسانی به سایر مردم فرسوده می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۷۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد..

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۴۰۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۹۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۲۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳بیمارجدید بستری و ۱۹ بیمار هم ترخیص شدند،۳۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 در حال حاضر ۵۲۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو