کد خبر: 88036

تاریخ انتشار: 2020/10/15 - 9:40

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد:

مانور جهادی جهش تولید بر روی ۲۷ فیدر فشار متوسط در مازندران

تیتر3:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: مانور جهادی جهش تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری برای سال جهش تولید بر روی فیدرهای شهرک‌های ...

تیتر۳:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: مانور جهادی جهش تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری برای سال جهش تولید بر روی فیدرهای شهرک‌های صنعتی برگزار شد.

فرامرز سپری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در حاشیه برگزاری این مانور اظهار کرد: در راستای منویات رهبری، اقدامات جهادی تحقق شعار سال و به‌منظور مقاوم‌سازی و افزایش تاب‌آوری و کاهش آسیب‌پذیری شبکه‌های توزیع برق مازندران در شرایط نامساعد جوی و حوادث غیرمترقبه با رویکرد پدافند غیرعامل مانور جهادی جهش تولید در شرکت توزیع نیروی برق برگزار شد. 

وی گفت‌: در این مانور که به نام مانور جهادی جهش تولید نام‌گذاری شده بود با مشارکت ۱۰۵ اکیپ عملیاتی در امورهای هجده‌گانه توزیع نیروی برق مازندران به‌صورت همزمان بر روی ۲۷ فیدر فشار متوسط مناطق صنعتی و تغذیه‌کننده شهرک‌های صنعتی حوزه عملکرد شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای تاب‌آوری شبکه اصلاح و بهینه‌‌سازی شدند. 

* امیدواریم این مانور کمک حال تولیدکنندگان باشد

در ادامه حمید بخشی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران در ادامه این مانور تاکید کرد: مطالعه، تحقیق و به‌کارگیری تجربیات حوادث نوظهور جهان یکی از عمده‌ترین راهکارهای آمادگی در برابر موضوعات و بحران‌های جدید در مقوله پدافند غیرعامل است.

وی ادامه داد: اطلاعات و شناخت موضوعات و بحران‌ها در ارایه عملکرد صحیح و سریع بسیار موثر بوده و نتایج ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت،  امیدواریم این مانور جهادی بتواند در سالی که به‌نام جهش تولید نام‌گذاری شده است کمک حال تولیدکنندگان باشد./فارس

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو