کد خبر: 96851

تاریخ انتشار: 2021/03/04 - 10:08

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد؛

فعالیت بدون وقفه همه بازار‌های مازندران تا پایان سال

تیتر3:حسینقلی قوانلو از دایر بودن همه بازار‌های استان تا پایان سال خبر داد. حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: متاسفانه در روز‌های اخیر شاهد ...

تیتر3:حسینقلی قوانلو از دایر بودن همه بازار‌های استان تا پایان سال خبر داد.

حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: متاسفانه در روز‌های اخیر شاهد این شایعه بوده ایم که از ۱۵ اسفند ماه به بعد بازار تعطیل می‌شود که این موضوع کاملاً خلاف واقع است.

او افزود: در برهه فعلی هیچ ضرورتی مبنی بر تعطیلی بازار در سطح استان وجود ندارد.

قوانلو گفت: با توجه به اعلام رسمی دستگاه‌های ذیربط در موضوع رنگ بندی کرونایی هم اکنون هیچ شهر استان قرمز نبوده و واحد‌های صنفی می‌توانند با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی فعالیت داشته باشند.

او افزود: یکی از مواردی که در طول یکسال اخیر در صدر ماموریت‌های این سازمان قرار دارد بازرسی از نحوه چگونگی رعایت‌های شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی اصناف و بازاریان بوده که این مساله بطور جد پیگیری خواهد شد.

قوانلو با یادآوری این موضوع که هر چه در شرایط فعلی بیشتر مسائل بهداشتی را رعایت کنیم به نفع همه می‌باشد از دائر بودن بازار و کافی بودن مایحتاج عمومی و دیگر کالا‌ها در سطح استان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هیچ کمبود کالایی هم اکنون در استان وجود نداشته و ذخیره کالا‌های استراتژیک در استان در حد بسیار خوبی قرار دارد./عبارت

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو