کد خبر: 96842

تاریخ انتشار: 2021/03/04 - 10:01

شهردار منطقه دو ساری:

عملیات مستمر لایروبی و پاک‌سازی کانال‌ها در سطح منطقه اجرا می‌شود

تیتر3:مرتضی عطایی شهردار منطقه دو ساری گفت: عملیات لایروبی و پاک‌سازی کانال‌ها و جوی‌ها در سطح منطقه باهدف سلامت شهروندان، ارتقا سطح بهداشت محیطی و ...

تیتر3:مرتضی عطایی شهردار منطقه دو ساری گفت: عملیات لایروبی و پاک‌سازی کانال‌ها و جوی‌ها در سطح منطقه باهدف سلامت شهروندان، ارتقا سطح بهداشت محیطی و حفظ محیط‌زیست به‌طور مستمر اجرا می‌شود.

مرتضی عطایی شهردار منطقه دو ساری، رضایتمندی شهروندان را رویکرد اصلی شهرداری دانست و اظهار کرد: خدمات‌رسانی به شهروندان بدون وقفه ادامه دارد و فعالیت‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی این منطقه باقوت پیگیری می‌شود.

وی به اقدامات شهرداری منطقه دو در حوزه‌های عمرانی و خدماتی پرداخت و اهمیت پاک‌سازی روزانه شهر از پسماندهای عمرانی و آلاینده‌های زیست‌محیطی را مهم دانست و افزود: در راستای بهسازی و نظافت عمومی شهری و باهدف خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان، نیروهای خدوم و پرتلاش خدمات شهری این شهرداری روزانه نسبت به جمع‌آوری و حمل زباله، شستشوی باکس زباله و پاک‌سازی زمین‌های بی‌حصاراقدام می‌کنند.

شهردار منطقه دو ساری گفت: ازجمله اقدامات دیگری که به‌منظور کسب ‌رضایتمندی شهروندان این منطقه صورت می‌گیرد می‌توان به ارائه خدماتی همچون لایروبی انهار و پاک‌سازی کانال‌ها و شستشوی معابر، شستشوی جداول و رفع آب‌گرفتگی انهار اشاره کرد.

وی به اقدامات واحد تأسیسات منطقه اشاره و حفظ جلوه بصری و دیداری شهری را مهم‌ترین وظایف واحد تأسیسات در سطح شهر دانست و ادامه داد: نصب موتورپمپ جدید در کوچه حمزه واقع در کوی اصحاب و تعمیر موتورپمپ کوچه مهر 20 واقع در شفا 12 به‌منظور هدایت آب‌های سطحی و روان در زمان وقوع بارندگی‌های شدید را از فعالیت‌های واحد تأسیسات منطقه در یک ماه گذشته عنوان کرد.

عطایی افزود: همچنین باهدف ایجاد ایمنی و حفظ امنیت شهروندان، رفع خاموشی ریسه‌های روشنایی میدان امام حسین (ع) و تیرهای روشنایی بلوار خزر و شستشوی آب‌نمای میدان امام حسین (ع) و ساری کنار، به‌منظور ارتقای منظر شهری مطلوب از دیگر اقدامات این واحد بوده است.

وی ادامه داد: در همین بازه زمانی آذین‌بندی و فضاسازی محیطی و شهری به مناسبت میلاد باسعادت مولود کعبه حضرت علی (ع) و روز پدر باهمت واحد زیباسازی منطقه صورت گرفت.

شهردار منطقه دو ساری یادآور شد: از دیگر اقدامات و فعالیت‌های مناسبتی واحد زیباسازی منطقه می‌توان به نصب اِلمان‌ها در میدان امام حسین (ع) و ریسه‌کشی میدان‌ها امام حسین (ع)، شهید قاسمی و میدان امام (ره) اشاره کرد.

عطایی در تشریح عملکرد واحد عمرانی این منطقه یادآور شد: ازجمله اقدامات عمرانی شهرداری ناحیه در منطقه دو، می‌توان به عملیات احداث نوه بتنی به طول 250 متر جهت هدایت و دفع آب‌های سطحی و روان در کوچه امام رضا یکم واقع در شرف‌آباد اشاره کرد.

وی افزود: از دیگر اقدامات صورت یافته توسط شهرداری این منطقه به می‌توان اجرای مستمر رفت‌وروب معابر و لایروبی کانال‌ها و جوی‌ها در سطح مناطق قرق، کوی اصحاب و شرف‌آباد، باهدف حفظ محیط‌زیست شهری و ارتقای سلامت شهروندان اشاره نمود.

عطایی گفت: در همین مدت پیرو استمرار و اجرای پروژه‌های فنی و عمرانی در سطح منطقه و رفاه حال شهروندان، واحد دفتر فنی شهرداری منطقه به عملیات‌ترمیم و لکه‌گیری آسفالت باهدف کاهش بار ترافیکی، امنیت شهروندان و سهولت در امر تردد در سطح منطقه کرده است.

شهردار منطقه بابیان اینکه در خصوص اقدامات و فعالیت‌های متناسب با ایام نوروز برنامه‌ریزی لازم شده است، گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری منطقه دو فراهم کردن شرایط مناسب برای شهروندان و استقبال خوب و مناسب از نوروز ۱۴۰۰ است.

وی ادامه داد: نظافت و شست و شوی خیابان‌ها و پیاده‌روها، کاشت گل‌های فصلی، رنگ‌آمیزی جداول، جانمایی المان‌های نوروزی، مرمت آسفالت خیابان‌ها و معابر ازجمله برنامه‌های شهرداری این منطقه در استقبال از بهار است تا با تغییر چهره شهر نشاط شهروندان نیز افزایش یابد.

عطایی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با استفاده از حداکثر ظرفیت نیروها امید، آرامش، آسایش، زیبایی و پاکیزگی را به شهروندان این منطقه در مرکز استان به ارمغان آوریم.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو