کد خبر: 96804

تاریخ انتشار: 2021/03/03 - 10:42

طارمی به دنبال التیام زخم‌های بازی با اسپورتینگ

تیتر3:مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو بعد از ناکامی در بازی با اسپورتینگ، به دنبال گلزنی در مسابقاتی است که آمار فوق العاده‌ای در ...

تیتر3:مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو بعد از ناکامی در بازی با اسپورتینگ، به دنبال گلزنی در مسابقاتی است که آمار فوق العاده‌ای در آن دارد.

تیم فوتبال پورتو در دیدار برگش،ت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال به مصاف تیم براگا می‌رود. این مسابقه اهمیت ویژه ای برای پورتو دارد چرا که قهرمانی این تیم در لیگ پرتغال تا حد زیادی از دست رفته است و صعود به فینال و قهرمانی در جام حذفی می‌تواند هواداران پورتو را راضی نگه دارد.

بازی رفت پورتو با براگا با نتیجه تساوی یک – یک تمام شد و حالا این تیم امیدوار است با اتکا به رکورد فوق العاده مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود در جام حذفی، این حریف سرسخت خود را پشت سر بگذارد.

روزنامه «رکورد» پرتغال در آستانه این مسابقه ضمن انعکاس اظهارات «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو، تیتری را از مهدی طارمی روی جلد خود کار کرده است.

این روزنامه نوشت: «طارمی در تمام مسابقات جام حذفی و در تمام مراحل گلزنی کرده است. هر زمانی که طارمی گل زده، پورتو هرگز نباخته است.»

مهدی طارمی در جام حذفی تاکنون پنج بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است و طلسم تیم پورتو را در گلزنی‌های متوالی در جام حذفی بعد از چند سال شکسته است.

این روزنامه همچنین در گزارش خود با اشاره به بازی قبل پورتو مقابل اسپورتینگ در لیگ پرتغال و ناکامی طارمی در گلزنی باوجود داشتن چند موقعیت خوب، نوشت: «التیام زخم‌ها: طارمی به دنبال شکار کاپ پرتغال. بعد از ناکامی در بازی کلاسیکو (پورتو با اسپورتینگ) بازیکن ایرانی به دنبال بازگشت به روند گلزنی در رقابت‌هایی است که در آن رکورد فوق العاده ای دارد.»/مهر

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو