کد خبر: 87086

تاریخ انتشار: 2020/09/30 - 12:51

شفافیت قول فراموش شده زود هنگام نمایندگان مجلس مازندران

اختصاصی-تیتر3:مردم انتظار دارند که وقتی نمایندگان آنها درباره مواقفت و مخالفت با وزیر شفاف سازی می‌کنند نظرات شان را درباره دنا پلاس،واکسن آنفولانزا و دیعه ...

اختصاصی-تیتر۳:مردم انتظار دارند که وقتی نمایندگان آنها درباره مواقفت و مخالفت با وزیر شفاف سازی می‌کنند نظرات شان را درباره دنا پلاس،واکسن آنفولانزا و دیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی هم بدانند.

به گزارش تیتر سه، یکی از شعارهای محور نمایندگان مجلس مازندران پس از ورود به مجلس بحث شفافیت و حتی اعلام آرا خودشان در صحن علنی مجلس بوده است.

نمایندگان مجلس مازندران در روزهای ابتدای فعالیت خویش تحت عنوان شفاف سازی مواضع خویش در قبال طرح‌، لوایح، برنامه و مصوبه با انتشار وضعیت رای خودشان در صفحات مجازی منتسب به خودشان اعلام می‌کردند.

اما این موضوع کم‌کم رو به فراموشی سپرده شده است.

در روزهای اخیر که بحث رای گیری در صحن علنی مجلس برای معرفی وزیر صمت بوده از ۱۲ نماینده مردم مازندران تنها دو نماینده وضعیت آراء خودشان را اعلام کردند.

کمال علیپور  نماینده قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس با اعلام موافقت خویش نسبت به معرفی وزیر صمت و  علی اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار  اعلام مخالفت خویش را در صفحه منتسب به خویش اعلام کرده است.

نمایندگان مجلس مازندران عهد اخوت بسته بودند که به صورت کامل اقدامات خویش در مجلس شورای اسلامی را به صورت شفاف با مردم مطرح کنند اما در حال حاضر در بررسی صفحات فضای مجازی منتسب به این نمایندگان تنها بازدیدهای میدانی از نقاط مختلف حوزه انتخابیه و آنچه را که خودشان دوست دارند انتشار می‌دهند.

اما وقتی که بحث شفافیت مطرح شده و نمایندگان اصرار برای این موضوع دارند، مردم مازندران بسیار علاقمند بودند که نمایندگان منتخب آنها موضع شفاف خویش را در ارتباط با ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی، واکسن آنفولانزا و دنا پلاس بدانند.

هیچ یک از نمایندگان مجلس استان مازندران در این ارتباط اعلام نظر نکرده و ترجیح دادند که سکوت کنند.

از نظر مردم استان مازندران ۱۲ نماینده مردم استان نسبت به دریافت دنا پلاس، واکسن آنفولانزا و دریافت ودیعه مسکن اقدام کرده به این دلیل که هیچگونه اظهار نظری در این ارتباط از سوی نمایندگان مجلس مدعی شفافیت دیده نشده است.

وقتی که بحث شفافیت مطرح شده انتظار است نمایندگانی که خودشان را برائت از همه رانت‌ها می‌دانند به صورت واضح و روشن مواضع خویش را مطرح کنند و حتی اگر استدلالی درباره دریافت آنچه را که برای آنها پیش بینی شده حداقل برای تبرئه کردن خودشان نزد افکار عمومی با مردم در میان بگذارند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو