کد خبر: 86412

تاریخ انتشار: 2020/09/21 - 9:48

رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد:

سارقان مسافرنمای خودرو در دام پلیس آگاهی مازندران 

تیتر3:رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری سارقان داخل خودرو و خودرو که در پوشش مسافر پس از سوار شدن بر خودرو با نوشاندن دوغ ...

تیتر3:رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری سارقان داخل خودرو و خودرو که در پوشش مسافر پس از سوار شدن بر خودرو با نوشاندن دوغ آلوده به راننده از آنان سرقت می کردند، خبر داد . 

 سرهنگ “مسعود تقدیسی لاریجانی” با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت مقرون به آزار خودرو و داخل خودرو از سوی سارقان تحت پوشش مسافر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات از مالباختگان، کارآگاهان پلیس آگاهی دریافتند، سارق یا سارقان در پوشش مسافرپس از سوار شدن بر خودروهاي عبوري مسافرکش، دوغ حاوي مواد بيهوش کننده را که از قبل تهیه کرده بودند به راننده تعارف و با خوراندن آن به راننده پس از طي مسافتی، راننده را بیهوش و اموال داخل خودرو را سرقت می کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیس و استفاده از شگرد های خاص، ماموران اداره مبارزه با سرقت و اداره اطلاعات جنايي پليس آگاهي استان متهم اصلي پرونده را شناسایی کردند.

سرهنگ تقدیسی از دستگیری سارق در عملیات ضربتی پلیس خبر داد و افزود: این فرد که از سارقان سابقه دار بوده در تحقیقات پلیسی ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابي شده اما در ادامه با ارائه شواهد و قرائن لب به سخن گشوده و به ارتکاب 11 فقره سرقت مقرون به آزار خودرو و داخل خودرو اقرار کرد.

رئیس پلیس آگاهی مازندران از شناسایی همدست متهم در این پرونده خبر داد و افزود: همدست متهم نيز در عمليات پلیسی دستگير شد و به جرم خود اقرار کرد.

تقدیسی از دستگیری تعدادی مالخر و کشف اموال مسروقه در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران با هشدار به رانندگان وسایل نقلیه مسافربرشخصی هشدار داد از قبول کردن هرگونه مواد غذایی، خوراکی و نوشیدنی از مسافر جدا خودداری کنید.

 

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو