کد خبر: 94574

تاریخ انتشار: 2021/01/24 - 11:52

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اداره کل شیلات مازندران با حضور مدیر کل شیلات مازندران برگزار شد

تیتر3:جلسه شورای هماهنگی تبلیغات در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با موضوع برگزاری شکوهمند ایام الله دهه فجر با حضور مدیر کل شیلات مازندران ...

تیتر3:جلسه شورای هماهنگی تبلیغات در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با موضوع برگزاری شکوهمند ایام الله دهه فجر با حضور مدیر کل شیلات مازندران برگزار گردید .
پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل شیلات مازندران اظهار داشت : بزرگداشت ایام الله دهه‌فجر به مثابه عید اسلامی بزرگ با حضور آگاهانه و پرشور آحاد امت حزب الله متدین، فهیم و با بصیرت در صحنه و نقش آفرینی مردمی همانند دیگر مراسم و اعیاد مذهبی آثار و برکاتی بس گرانبها و ارزشمندی را در زنده نگه داشتن روحیه انقلابی و ایجاد انگیزه مضاعف، انسجام و خودباوری در بین نیروهای متدین انقلابی و متقابلاً ایجاد یأس و شکست توطئه‌های نظام سلطه و در رأس آن آمریکای جهانخوار را در پی خواهد داشت که از ویژگی‌های ایام الله دهه فجر سال جاری تقارن آن با ایام ولادت با سعادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) است.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در خصوص این ایام ارائه و در پایان حسن اسحاقی مدیر کل شیلات مازندران ایام الله دهه‌فجر، طلیعه پیروزی مستضعفان بر مستکبرین دانست و افزود: حاکمیت الهی و خاستگاه انقلاب اسلامی است که زنده نگه داشتن با طراوت و بزرگداشت این مناسبت مهم با عظمت هرچه تمام‌تر به عنوان مظهر اقتدار ملت ایران، مردسالاری دینی و پشتوانه مردمی نظام مقدس اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است. 
در پایان این نشست با توجه به شرایط فعلی کشور کلیه فعالیتهای مصوب بر اساس دستورالعملهای ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا خواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو