کد خبر: 86255

تاریخ انتشار: 2020/09/19 - 12:02

چند اخبار کوتاه از سازمان بهزیستی مازندران

تیتر3:با همه توان تلاش می کنیم از فشار تحریم و تورم بر گروههای تحت پوشش بهزیستی استان بکاهیمکل بهزیستی مازندران گفت :مردم به خصوص گروههای ...

تیتر3:با همه توان تلاش می کنیم از فشار تحریم و تورم بر گروههای تحت پوشش بهزیستی استان بکاهیمکل بهزیستی مازندران گفت :مردم به خصوص گروههای تحت پوشش بهزیستی ،شایسته بهترین خدمات هستند و ما به عنوان مسئولان سازمان بهزیستی استان هیچ شانیتی جز خدمت خالصانه و بی منت به این عزیزترین بندگان خدا نداریم.

بی تردید نام «دکتر فرزاد گوهردهی» بیشتر از آنکه بواسطه فعالیتش در حوزه تخصصی پزشکی برای شهروندان مازندرانی به ویژه مرکزنشینان استان آشنا باشد بیشتراز جهت فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی برای شهروندان، پرآوازه است. مدیرکل بهزیستی مازندران که مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان را در کارنامه دارد بی شک از مدیران رسانه ای و آنلاین استان است که بواسطه دارابودن مجموعه ای از سجایای اخلاقی و حسن خلق ، همیشه مورد وثوق مردم و اهالی رسانه بوده است.

مرد محبوب رسانه های استان هم اینک روزهای سخت و پرتلاشی را در مجموعه بهزیستی مازندران می گذراند و علی رغم همه محدودیتها و معذوریتها که بخش عمده ای از آن متاثر از تحریم و بخش دیگری نیز متاثر از تورم است ، کارنامه قابل دفاع و ارزنده ای را برای این مجموعه خدوم رقم زده است.

او می گوید : مردم به خصوص گروههای تحت پوشش بهزیستی ،شایسته بهترین خدمات هستند و ما به عنوان مسئولان سازمان بهزیستی استان هیچ شانیتی جز خدمت خالصانه و بی منت به این عزیزترین بندگان خدا نداریم.

دکتر گوهردهی می گوید: با همه توان تلاش می کنیم از فشار تحریم و تورم بر گروههای تحت پوشش بهزیستی استان بکاهیم و در این راستا از همه ظرفیتها با آغوش باز استقبال می کنیم.

دکتر گوهر دهی در توصیفی زیبا از گروههای هدف بهزیستی می گوید:همه اقشار جامعه گروههای هدف ما هستند.برای عده ای که آسیب دیده و توانخواه هستند خدمات حمایتی ارائه می کنیم و برای بخش سالم جامعه لزوما باید برنامه های پیشگیری و مشاوره ارائه نماییم.باید با استفاده از همه ابزارها نقش خود را در تحقق بهزیستی یعنی زندگی بهیینه به درستی ایفاء کنیم.

تجلیل از مدیر کل بهزیستی استان در آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران ، با حضور حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران کل، شهرداران و برگزیدگان جشنواره های کتابخوانی برگزار شد.

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران ، با حضور حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران کل، شهرداران و برگزیدگان جشنواره های کتابخوانی برگزار شد.

در این مراسم از دکتر فرزاد گوهردهی بعنوان حامی در جشنواره های ترویج کتابخوانی با اهدا لوح، تقدیر بعمل آمد.

 

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو