کد خبر: 88051

تاریخ انتشار: 2020/10/15 - 10:59

تقدیر و تشکر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور از مدیر عامل شرکت نکاچوب

تیتر3: کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند. رعیتی فرد مسئول بسیج کارگری کارخانجات کشور از زحمات بی شائبه و موثری که در رزمایش ...

تیتر۳: کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
رعیتی فرد مسئول بسیج کارگری کارخانجات کشور از زحمات بی شائبه و موثری که در رزمایش دست یاریگر و کمک های مومنانه به معسرین و نیازمندان جامعه کارگری کشور صورت پذیرفت از سعید نوری مدیر عامل شرکت نکا چوب تقدیر و در تشکر کرد.
در متن پیام آمده است: توفیق خدمت به نیکو ترین و شایسته ترین مردم نظام اسلامی فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و بنا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای این اقدام خداپسندانه مصداق بارز ( این تسابق الی الخیرات ) می باشد و به یقین در این راستا کسانی موفق و سر بلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
بدینوسیله لازم می دانم از زحمات بی شائبه و موثری که در رزمایش “ دست یاریگر “ و “ کمک های مومنانه“ به معسرین و نیازمندان جامعه کارگری کشور داشته اید، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از  درگاه ایزدمنان مسئلت می نمایم.

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو