کد خبر: 87519

تاریخ انتشار: 2020/10/06 - 13:04

الا یا ایها الشورا !

بگذارید تن این شورا به سرش بیارزد

اختصاصی-تیتر3:بالاخره انحلال شورای شهر ساری منتفی شد. با جایگزینی دو عضو علی البدل شورای شهر ساری ، این شورا از بی آبرویی درآمده و یک ...

اختصاصی-تیتر۳:بالاخره انحلال شورای شهر ساری منتفی شد. با جایگزینی دو عضو علی البدل شورای شهر ساری ، این شورا از بی آبرویی درآمده و یک بار دیگر پنجره اش رو به استانداری باز شد !

اینک پارلمان شهری ساری با داشتن اعضایی جون اسفندیار عشوری، کوروش یوسفی، علیجان شمشیربند، علی آقا میری ، سبحان بخشی و پرویز شعبانی در انتظار بازستاندن آبرو و اعتماد از دست رفته خویش است.

در اولین روز بازگشایی شهرالاماره، اعضای قدیم و جدید دستور انقلاب زده و با تعیین اسفندیار عشوری مردی که با شعار مبارزه با فساد وارد شورا شد به عنوان رئیس شورا، سعی کردند برادری خود را به مردم ثابت کرده و اعلام کنند ما نیز در امتداد مسیر مبارزه با فساد ایستاده ایم!

اما براستی تا چه حد این شعار و این عمل آنان محلی از اعراب دارد؟ ماندن برخی افراد در شورای شهر ساری برای برخی از آحاد جامعه پذیرفته شده نیست و آنان را نیز بخشی از فساد مورد اتهامی اعضای دستگیره شده ی شورای شهر ساری می دانند!

رفت و آمدهای انتخاباتی و البته چراغ خاموش برخی از این اعضا، خود بهانه ای برای مخالفین حضور این افراد در شورا شده و پذیرش آنان را برای مردم و فعالین سیاسی و اجتناعی ساری سخت کرده است.

عدم تعیین تکلیف اتهامات وارده به اعضای شورای شهر ساری و برخی از مدیران شهرداری و عدم دریافت گزارش مورد انتظار از محاکم قضایی باعث گردیده خوف وارده بر مردم در مواجه با شورای شهر جدید بیش از رجای آن باشد ! و هنوز نتوانند بر این باور برسند که این شورا توانایی صیانت از آرای آنان را دارد.

اینک اما با انتخاب اسفندیار عشوری می توان امید داشت لااقل مردی که سکان دار پارلمان شهری ساری شده خود پرچم دار مبارزه با فساد بوده و بیش از هر فرد دیگری دلش برای سلامت ماندن عمر کوتاه باقی مانده شورای پنجم می تپد. و باید به اعضای مانده ی شورا و اعضای جدیدالورود گفت: خداکند قدر این کرسی ها را بدانید و وجدان هایتان را بیدار کنید و در اندک مدت زمان باقی مانده در تقلای جبران مافات باشید به مانند رئیستان، تا این تن جراحی شده به سرش بیارزد !

برچسب ها: ,

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو