کد خبر: 88072

تاریخ انتشار: 2020/10/15 - 12:35

به همت بنیاد نیکوکاری دست های مهربان:

برآورده ساختن آرزوهای کوچک کودکان روی برگه سفید نقاشی

تیتر3:بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان در چهاردهمین سالروز تاسیس خود نمایشگاه مجازی نقاشی کودکان دستهای مهربان را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار نمود. نمایشگاه نقاشی کودکان ...

تیتر۳:بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان در چهاردهمین سالروز تاسیس خود نمایشگاه مجازی نقاشی کودکان دستهای مهربان را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار نمود.
نمایشگاه نقاشی کودکان دستهای  مهربان که هر ساله هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود با هدف برآورده ساختن آرزوهای کودکان تحت حمایت در قالب نقاشی و فروش آنلاین و  به منظور آشنا کردن کودکان به کار گروهی و فضای هنری و کاهش هنجارهای اجتماعی و حمایت های مالی برای بچه های تحت حمایت برگزار تا به دید چشمهای مهربان مردم قرار گیرد.
در این نمایشگاه کودکان با دستهای کوچک خود آرزوهای خود را در قالب نقاشی به معرض نمایش گذاشتند. کودکانی که در مناطق بسیار پرخطر زندگی و آسیب های اجتماعی گوناگونی آنها را تهدید می کند و با دستهای مهربان و  با نگاهی مهربان آرزوهای خود را بر روی برگه سفید نقاشی ترسیم کردند تا قوت قلب و طعم شیرین مستقل بودن را چشیده باشند.
بنیاد نیکوکاری دست های مهربان  با ایجاد کمپین های مختلف  از جمله کمپین کرونان سعی کرد با وضعیت بوجود آمده بیماری کرونا، کودکان و خانواده های آن ها را تحت حمایت قرارد دهد .
کمپین کرونان، نان سفره های این مددجویان را با همدلی و کمک های مردمی و با کمک بازیگران و ورزشکارانی از جمله حسن رنگرز، حسین توکلی، بهداد سلیمی و حسن یزدانی و …. که به این کمپین پیوستند تامین کرده است.
دستهای مهربان با ایجاد کمپین کرونان توانسته در اوج کرونا اتحاد را در بین خانواده ها و کودکان تحت حمایت ایجاد کند.
از دیگر برنامه های دستهای مهربان می توان به کمپین صدای اوتیسم اشاره کرد.
اوتیسم ها یکی از اقشار مظلوم جامعه هستند که نه ساختار و نه مدرسه ایی برایشان تعریف شده است و دستهای مهربان با همدلی و همیاری در این زمینه درحال فعالیت می باشند تا اوتیسم را که در شرایط سختی بسر می برند ساماندهی کند.
کمپین مداد نارنجی نیز یکی دیگر از کمپین هایی است که هر ساله توسط دستهای مهربان در فصل تامین نیاز کمک آموزشی توسط حامیان با بیش از ده هزار پک آموزشی در کل کشور اجرا می شود .
در کمپین مداد نارنجی علاوه بر کیف و لوازم تحریر، خرید تبلت  و گوشی هوشمند ، ساماندهی و رسیدگی به وضعیت آموزش روستاها که از طریق دهیاریهای همان روستا شناسایی می شوند می باشد که روستای ترکام بخش کیاسر یکی از همان روستاهایی است که می توان به آن اشاره نمود.
دستهای مهربان علاوه بر کمک هزینه درمان و سبد کالا که هر ماه به خانواده های تحت حمایت قرار می دهد ، کمپین جدیدی هم در دست دارد از جمله می توان به مرمت و بازسازی و تعمیر خانه های خانواده های تحت حمایت اشاره کرد.

کودکان تحت حمایت دست های مهربان کودکانی هستند که تمام آرزوهای خود را در دستهای مهربان می بینند و با حمایت بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان پرورش می یابند.
بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان با انگیزه بالای انسانی برای جلب رضایت پروردگار و با رعایت قوانین و عرف جامعه ی ایران پرتوان و استوار فعالیت می کند و  با نگاه مهربانانه کودکان و با حمایت آنها ، سختی ها را کنار زده و سخت کوشانه برای تحقق اهداف مکتب مهربانی جانفشانی می کنند.
دستهای مهربان در هر لحظه کرامت و محبت به تمامی مردم و بالاخص افراد نیازمند و کودکان را سر لوحه فعالیت خود قرار می دهد و کوشا و پرتلاش روز به روز به دانش و تخصص خود در راه مکتب مهربانی می افزاید و همواره همراه با کمک و مهربانی به نیازمندان با محبت مددرسان هستند.
کودکان تحت حمایت بنیاد نیکوکای دست های مهربان در کمال تعهد و مسولیت به بهترین نحو تحت حمایت قرار می گیرند.

 

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو