کد خبر: 96875

تاریخ انتشار: 2021/03/04 - 10:31

بارش برف و باران در آسمان مازندران

تیتر3:معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز شرایط برای ابرناکی و بارش‌های پراکنده، وزش باد و کاهش دما در آسمان مازندران فراهم ...

تیتر3:معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز شرایط برای ابرناکی و بارش‌های پراکنده، وزش باد و کاهش دما در آسمان مازندران فراهم شود.

احمد اسدی درباره پیش‌بینی وضعیت جوی در آسمان مازندران اظهار کرد: انتظار داریم امروز با تقویت جریانات شمالی شرایط برای ابرناکی و بارش‌های پراکنده، وزش باد و کاهش دما در اسمان مازندران فراهم شود.

وی گفت: روز جمعه با عبور موج ناپایدار از روی نوار شمالی انتظار داریم در مناطق ساحلی و جلگه‌ای شاهد بارش‌ها باشیم که بارش در ارتفاعات به‌صورت برف خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: باتوجه به بارش ها توصیه بر احتیاط  تردد در جاده‌های کوهستانی و پرهیز صعود کوهنوردان به کوه و مه‌آلودگی و کاهش دید در ارتفاعات استان است.

اسدی تصریح کرد: براساس تجزیه و تجلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز شنبه این سامانه از آسمان مازندران خارج می‌شود جو نسبتا پایداری در اسمان مازندران حاکم شده و آسمان استان صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران امروز به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود./فارس

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو