کد خبر: 96900

تاریخ انتشار: 2021/03/04 - 11:57

آغاز اردوی کاراته کاها پیش از سفر به استانبول

تیتر3:تمرینات تیم ملی کاراته برای حضور در نخستین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته عصر در محل آکادمی ملی المپیک آغاز می شود. نخستین مرحله از رقابتهای ...

تیتر3:تمرینات تیم ملی کاراته برای حضور در نخستین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته عصر در محل آکادمی ملی المپیک آغاز می شود.

نخستین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی در سال ۲۰۲۱ موسوم به «کاراته وان» طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ اسفندماه به میزبانی ترکیه در شهر استانبول برگزار خواهد شد. تیم ملی کاراته ایران در هر دو بخش مردان و زنان در این دوره از رقابتها به روی تاتامی می‌رود.

به همین منظور مردان ملی پوش کاراته با حضور در مرحله هشتم اردوی آماده سازی آماده حضور در این رقابتها می‌شوند. دعوت شدگان عصر امروز وارد اردو شده و پس از آزمایش کرونا تمرینات خود را از روز جمعه آغاز می‌کنند.

طبق اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، مرحله هشتم اردو تیم ملی کاراته آقایان کشورمان تا اعزام به مسابقات استانبول ادامه خواهد شد. اردوهای ملی پوشان کاراته ایران جهت حضور در رقابت‌های کاراته وان استانبول، مراکش و پاریس که یکی از رقابت‌های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است./مهر

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو